1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 15.05.2013 №260-1 м. Луцьк

Про затвердження світлофорного об’єкта для виконання робіт з капітального ремонту за рахунок субвенції з державного бюджету

 

Відповідно до ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 6 Закону України „Про дорожній рух”, постанови Кабінету Міністрів України від 19.01.2011 № 52 „Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах” зі змінами та рішення Луцької міської ради від 26.12.2012 № 36/5 „Про бюджет міста на 2013 рік”, з метою поліпшення дорожньо-транспортної ситуації, підвищення рівня безпеки руху, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити світлофорний об’єкт на перехресті вул. Карпенка-Карого – вул. Дубнівської, як такий, що підлягає виконанню робіт з капітального ремонту, виготовлення проектно-кошторисної документації та експертного звіту за рахунок субвенції з державного бюджету.

2. Департаменту житлово-комунального господарства (Кубіцький І.Є.) укласти договори на виконання робіт, виготовлення проектно-кошторисної документації та експертного звіту.

3. Управлінню фінансів та бюджету (Єлова Л.А.) проводити фінансування видатків на проведення перерахованих вище робіт відповідно до заявки департаменту житлово-комунального господарства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л. М.

 

Міський голова                                                                           Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                                 Юрій Вербич

 

 

Кубіцький 773 150