1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 27.09.2017 №31/19 м. Луцьк

Про зменшення розміру пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат»

Розглянувши звернення ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Положенням про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька у новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 26.04.2017 №23/8, протоколом постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження  від 19.09.2017 № 71, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Зменшити розмір пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат», по будівництву житлового комплексу на вул. Конякіна – Гордіюк в м. Луцьку, з нарахованої суми згідно Договору пайової участі від 25.11.2015 №81 –                5 277 696,00  (п’ять мільйонів двісті сімдесят сім тисяч шістсот дев’яносто шість) грн. 00 коп. до 4 241 301,00 (чотири мільйони двісті сорок одна тисяча триста одна) грн. 00 коп. в зв’язку з проведенням реконструкції парку в районі вул. Конякіна – вул. Гордіюк.

2. ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат»:

2.1.  Укласти з Луцькою міською радою Додаткову угоду до Договору пайової участі у розвитку інфраструктури міста від 25.11.2015 №81 відповідно до пункту 1 даного рішення.

2.2. Передати збудований об’єкт  інженерної інфраструктури визначений  в пункті 1 даного рішення у комунальну власність територіальної громади міста на безоплатній основі, встановити гарантійний термін 2 (два) роки.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови  (Недопад Г.В.) та постійну комісію міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою        житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження (Козюра А.Г.).

 

Секретар міської ради                                                                 Григорій Пустовіт

Додатки: