1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/51 м. Луцьк

Про зміну цільового призначення земельної ділянки гр. Грисюку В.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Застав'я,5

Розглянувши клопотання гр. Грисюка Вячеслава Михайловича щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Застав’я, 5а для ведення садівництва на цільове призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель  і  споруд та проект землеустрою  щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Грисюка Вячеслава Михайловича, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 року № 502 «Про затвердження порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», ст. 20 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

          1. Затвердити гр. Грисюку Вячеславу Михайловичу проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на                               вул. Застав’я, 5а площею 0,0703 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

          2. Змінити гр. Грисюку Вячеславу Михайловичу цільове призначення земельної ділянки на вул. Застав’я, 5а площею 0,0703 га, наданої у власність для ведення садівництва на цільове призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

          3. Зобов’язати гр. Грисюка Вячеслава Михайловича:

          3.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

          3.2. Повернути  в  управління  Держкомзему  у місті Луцьку Волинської області державний  акт  на  право  власності  на  земельну  ділянку серія ЯД № 324050, зареєстрований  в  Книзі  записів  реєстрації державних   актів   на   право   власності   на   землю  та  на  право  постійного  користування землею, договорів  оренди  землі від  27 червня 2008 року  за  № 010807700631.

          3.3. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720087