1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/63 м. Луцьк

Про зміну цільового призначення земельної ділянки гр. Кушнікової О.К. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Боровиковського, 23 (вул. Володимирська садівниче товариство «Дружба» №748)

Розглянувши клопотання гр. Кушнікової Олени Костянтинівни щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Боровиковського,  23 для ведення садівництва на цільове призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських  будівель  і  споруд та проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки   гр. Кушнікової Олени Костянтинівни, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 року № 502 «Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», ст. 20 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

          1. Затвердити гр. Кушніковій Олені Костянтинівні проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на                               вул. Боровиковського, 23 площею 0,0700 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

          2. Змінити громадянці Кушніковій Олені Костянтинівні цільове призначення земельної ділянки на вул. Володимирській (садівниче товариство «Дружба» № 748) площею 0,0700 га, наданої у власність для ведення садівництва на цільове призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

          3. Зобов’язати гр. Кушнікову Олену Костянтинівну:

          3.1. Виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

          3.2. Повернути в управління Держкомзему у місті Луцьку Волинської області державний акт на право власності на земельну ділянку для ведення садівництва на вул. Володимирській (садівниче товариство "Дружба" № 748), серія ЯД № 324066, зареєстрованого в Поземельній книзі 15 червня 2010 року за реєстровим № 077223115300730001.

          3.3. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С).

 

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

                                                                                                              

Шабала 720087