1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 08.04.2020 №75/6 м. Луцьк

Про звернення щодо запобігання порушенням законодавства про ціноутворення при реалізації лікарських засобів, товарів медичного призначення та соціально значущих товарів в період карантину

З метою  забезпечення  соціальних  та  економічних  гарантій,  керуючись

ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», «Про захист економічної конкуренції», «Про захист від недобросовісної конкуренції», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», враховуючи рішення міської ради від 16.03.2020 № 72/4 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19» зі змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Звернутися до Антимонопольного комітету України щодо запобігання порушенням законодавства про ціноутворення при реалізації лікарських засобів, товарів медичного призначення та соціально значущих товарів в період карантину (додається).

2. Відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) оприлюднити текст Звернення на офіційному сайті Луцької міської ради та в газеті «Луцький замок».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради (Пустовіт Г.О.) та постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Смаль Б.А.).

 

 

Секретар міської ради                                                        Григорій ПУСТОВІТ