1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 04.09.2019 №537-3 м. Луцьк

Про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення інформації з вітанням секретаря Луцької міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта та депутатів Луцької міської ради з Днем міста

Керуючись законами України „Про рекламу” та „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням Луцької міської ради від 26.01.2012 № 20/89 „Про функціонування комунального підприємства „Луцькреклама”, відповідно до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Луцьку, затвердженого рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 03.11.2011 № 770-1, у зв’язку з розміщенням на замовлення виконавчого комітету Луцької міської ради інформації з вітанням секретаря Луцької міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта та депутатів Луцької міської ради з Днем міста, згідно з протоколом робочої групи з розгляду проектів соціальної реклами від 03.09.2019 № 13, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1..Зобов’язати комунальне підприємство ,,Луцькреклама”  власним коштом оплатити розробку макету.

2..Звільнити розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення інформації згідно з додатком.

3. Зобов’язати розповсюджувачів зовнішньої реклами надати фотозвіт про розміщення інформації комунальному підприємству „Луцькреклама”.

4. Комунальному.підприємству.„Луцькреклама”.здійснити перерахунок плати розповсюджувачам зовнішньої реклами за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення інформації.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петрочука К.П.

 

 

Секретар міської ради                                                       Григорій ПУСТОВІТ

 

 

Заступник міського голови,                                                 

керуючий справами виконкому                                       Юрій ВЕРБИЧ                                  

 

 

Ковальський 728 292

Додатки: