1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 24.05.2012 №334-1 м. Луцьк

Про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення реклами фестивалю вишитих рушників

У зв’язку з розміщенням реклами ІІІ Всеукраїнського фестивалю вишитих рушників „Вишиті обереги єднання” на замовлення виконавчого комітету Луцької міської ради, керуючись Законом України „Про рекламу” та Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м.Луцьку, затвердженого рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 03.11.2011 № 770-1, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Звільнити розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення реклами ІІІ Всеукраїнського фестивалю вишитих рушників „Вишиті обереги єднання” згідно з додатком.

2. Зобов’язати розповсюджувачів зовнішньої реклами надати фотозвіт про розміщення реклами в управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради.

3.Комунальному підприємству „Луцькреклама” (Ковальський О. Р.) здійснити перерахунок плати розповсюджувачам зовнішньої реклами за тимчасове користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф.

 

Міський голова                                                                              Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                                     Юрій Вербич

 

Козлюк 
782124

Додатки: