1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 26.07.2012 №503-1 м. Луцьк

Про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення реклами фестивалю „Бандерштат-2012”

У зв’язку з розміщенням реклами фестивалю „Бандерштат-2012” на замовлення виконавчого комітету Луцької міської ради, керуючись Законом України „Про рекламу” та Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м.Луцьку, затвердженого рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 03.11.2011 № 770-1, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Звільнити розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення реклами фестивалю „ Бандерштат-2012 ” згідно з додатком.

2. Зобов’язати розповсюджувачів зовнішньої реклами надати фотозвіт про розміщення реклами в управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради.

3 .Комунальному підприємству „Луцькреклама” (Ковальський О. Р.) здійснити перерахунок плати розповсюджувачам зовнішньої реклами за тимчасове користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення реклами фестивалю „ Бандерштат-2012 ”.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф

 

Міський голова                                                                               Микола Романюк

 

Перший заступник
міського голови                                                                             Святослав Кравчук

 

Козлюк 782124

Додатки: