1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 15.05.2013 №282-2 м. Луцьк

Про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення соціальної реклами

 

У зв’язку з розміщенням соціальної реклами на замовлення Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області, керуючись Законом України „Про рекламу” та Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення Луцької міської ради від 26.01.2012 „Про функціонування комунального підприємства „Луцькреклама”, Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Луцьку, затвердженого рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 03.11.2011 № 770-1, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Звільнити розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення реклами соціального змісту „Дільничий – до кожної домівки” згідно з додатком.

2. Зобов’язати розповсюджувачів зовнішньої реклами надати фотозвіт про розміщення реклами соціального змісту в комунальне підприємство „Луцькреклама”.

3. Комунальному підприємству „Луцькреклама” (Ковальський О.Р.) здійснити перерахунок плати розповсюджувачам зовнішньої реклами за тимчасове користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення соціальної реклами.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Яковлева Т.В.

 

Міський голова                                                                             Микола Романюк

 

Заступник міського голови,                                                          Юрій Вербич
керуючий справами виконкому

 

 

Ковальський  728292

 

Додатки: