1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 20.11.2013 №723-1 м. Луцьк

Про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення соціальної реклами на замовлення благодійного фонду „Розвиток України”

У зв’язку з розміщенням соціальної реклами на замовлення благодійного фонду „Розвиток України” та згідно з протоколом робочої групи з розгляду проектів соціальної реклами від 14.11.2013 № 11, керуючись Законом України „Про рекламу” та Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення Луцької міської ради від 26.01.2012 „Про функціонування комунального підприємства „Луцькреклама”, Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Луцьку, затвердженого рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 03.11.2011 № 770-1, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Звільнити розповсюджувача зовнішньої реклами – ПП „Рекламне Агентство „Міст Медіа” від плати за тимчасове користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення соціальної реклами згідно з додатком.

2. Зобов’язати ПП „Рекламне Агентство „Міст Медіа” надати фотозвіт про розміщення соціальної реклами в комунальне підприємство „Луцькреклама”.

3. Комунальному підприємству „Луцькреклама” (Ковальський О.Р.) здійснити перерахунок плати розповсюджувачу зовнішньої реклами за тимчасове користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення соціальної реклами.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Яковлева Т.В.

 

Міський голова                                                                    Микола Романюк

 

Заступник міського голови,                                                  
керуючий справами виконкому                                         Юрій Вербич

 

 

Ковальський  728292

Додатки: