1. Головна
  2. Документи
  3. Протоколи засідань комісії
Чинний
Протоколи засідань комісії від 07.07.2020 №4 м. Луцьк

Протокол №4 засідання головної постійної комісії для забезпечення здійснення у виконавчих органах міської ради державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності

1. Визначення на відповідність вимогам статей 4-10 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (завершення регуляторної процедури) проєктів рішень міської ради: - Про встановлення ставок земельного податку; - Про встановлення ставок із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; - Про встановлення ставок транспортного податку; - Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів; - Про встановлення ставок туристичного збору; - Про встановлення ставок єдиного податку. Розробник — департамент фінансів та бюджету.

2. Розгляд проєкту рішення виконавчого комітету “Про затвердження Договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом” на відповідність вимогам статей 4-10 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (завершення регуляторної процедури). Розробник — управління транспорту та зв’язку.

Додатки: