1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу виконавчого органу
Чинний
Звіт про роботу виконавчого органу від 06.07.2020 м. Луцьк

Про роботу департаменту культури у червні 2020 року

Протягом червня 2020 року в умовах карантинного режиму робота департаменту культури та закладів культури м. Луцька проводилася переважно у форматі онлайн із застосуванням електронних комунікацій та технологій. Комунікація з користувачами культурних послуг та презентації культурних продуктів здійснювалися на створеній онлайн платформі #Culture_online.

З першого червня двері для читачів відчинили бібліотеки Луцької міської централізованої бібліотечної системи. Обслуговування відвідувачів здійснюються тільки на абонементі з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних та протиепідемічних рекомендацій МОЗ України та Головного державного лікаря України.

Заняття в гуртках, студіях клубних закладів частково відновлено з дотриманням заходів безпеки для запобігання поширенню корона вірусної інфекції.

Бібліотечними закладами проведено 65 онлайн-заходів: користувачі книгозбірень долучалися до проведення різнопланових флешмобів, літературних читань, конкурсів, презентацій, майстер-класів, онлайн-вікторин та інших творчих проектів, зокрема проведено цикли заходів до Міжнародного дня захисту дітей, до Дня Конституції, до Дня батька та ін. Стартувала Програма «Бібліотека - територія дитинства», яка реалізовується щороку у період шкільних літніх канікул.

Закладами культури клубного типу: Палац культури, культурно-мистецький центр «Красне», БК мікрорайону Вересневе, Теремнівський будинок культури, клуб «Сучасник», реалізовано понад 50 мистецьких проектів, серед яких «Марафон поезії та декламації», «З архівної скрині», кобзарські студії народного вокально-інструментального тріо «Лелія», цікаве дозвілля: «Паперова майстерня», рубрика «Цікавеньке», відеорубрики «Театральні зустрічі», «З історії культурно-мистецького центру «Красне», марафон вдячності з нагоди Дня медичного працівника «Вдячність медикам» та ін. Відбуваються заплановані заходи для дітей на літній період. Організовано цикли онлайн-заходів до Міжнародного дня захисту дітей, до Дня Конституції України.

Щотижня відбуваються онлайн-заходи для дітей, розроблені на літній період. Доопрацьовано заходи до Дня Незалежності України та Дня міста Луцька.

Підведено підсумки завершення навчального року у мистецьких школах та розміщено інформацію зі світлинами на офіційних сайтах департаменту культури та Луцької міської ради. Триває кампанія з набору учнів на 2020-2021навчальний рік.

Тривали роботи з підготовки до реалізації проєкту «Спільна культурнаспадщина: відродження фольклору на українсько-польському прикордонні» у

рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» Європейського Інструменту Сусідства. В рамках програми РЄ «Інтеркультурні міста», що реалізовується департаментом культури, організовано участь спеціалістів департаменту у вебінарі з питань гентрифікації та взаємодії в громадському просторі за Програмою РЄ «Інтеркультурні міста» та участь міста Луцька в кампанії «Важливий кожен» за участі мерів міст ІСС до Міжнародного дня міграції; онлайн-дискусії «Як владі та ГО втілити проєкт за підтримки ЄС: успішні кейси», організатор – Представництво ЄС в Україні; онлайн-події: Фестиваль ідей 2020. «Світова лихоманка: долаємо кризу разом».

Продовжуються комплексні роботи реконструкції Луцької художньої школи: від утеплення стін та даху до заміни вікон та дверей. Як результат, новий привабливий вигляд фасаду та капітальний ремонт даху приміщення.

Тривають роботи з модернізації приміщення Луцької музичної школи № 1.

Завершується добудова нового приміщення Луцької музичної школи № 3.

Триває робота над проєктом Програми розвитку культури у м. Луцьку на 2021-2023 роки.

Сесією Луцької міської ради прийнято Програму обліку об’єктів культурної спадщини Луцької міської територіальної громади у 2020-2022 роках (рішення міської ради від 17.06.2020 № 83/4).

Продовжено проект «Культура Луцька. Відомі люди», що передбачає популяризацію творчих досягнень працівників галузі, а також знайомство з людьми, які роблять значний внесок у розвиток культури Луцька.

У системі документообігу АСКОД опрацьовано понад 370 документів різних видів, підготовлено 30 наказів департаменту культури, 2 протоколи онлайн-нарад, розглянуто 3 інформаційних запити та 7 звернень громадян. Інформація про діяльність галузі оперативно висвітлювалася на сайтах міської ради, департаменту культури та у соціальних мережах.