1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 12.02.2019 м. Луцьк

Звіт депутата Козлюка Олександра Євгеновича за 2018 рік

Депутат Олександр Козлюк звітує про роботу за 2018 рік

За час депутатства Олександра Козлюка, округ №31 в районі по пр. Соборності став одним із кращих у Луцьку за рівнем благоустрою. У 2018 році, за ініціативою депутата, тут було здійснено капремонт прибудинкових територій ще у двох дворах округу, в результаті чого весь район має капітально відремонтовані двори, дороги, пішохідні доріжки та сквери. Що вдалося зробити в минулому році – звітує Олександр Козлюк.

Усі двори в окрузі – відремонтовано

Капітальний ремонт прибудинкових територій по пр. Соборності, 38, 38а, 40, 42, 42а, ініційований депутатом Олександром Козлюком, став завершальним для його округу. Нині цей район – чи не єдиний у Луцьку, де відремонтовані всі двори, дороги та пішохідні доріжки. У дворах облаштовано нові дитячі розважальні майданчики, здійснено благоустрій зелених зон, створено всі умови для комфортного руху пішоходів, зокрема і для осіб з інвалідністю, а також для мам із колясками. Особливістю капремонту у вказаних дворах стало облаштування бруківкою не тільки тротуарів, але і проїжджої частини, паркувальних та сміттєвих зон. За словами Олександра Козлюка, бруківку обрали тому, що двори мають підземні комунікації, й у випадку їх ремонту не потрібно буде знімати асфальт і руйнувати зовнішній вигляд двору. Достатньо буде розібрати бруківку, провести ремонтні роботи, а потім викласти її назад. Так територія збереже привабливий вигляд. Загалом облаштування бруківкою додало затишку та комфорту вказаним дворам, які кардинально змінили свій вигляд. «Детальний проект ремонту дворів ми узгоджували з мешканцями, – розповів Олександр Козлюк. – Визначили, чого потребують люди, і всі побажання жильців врахували при здійсненні робіт. На прохання людей були зроблені пониження і спеціальні спуски біля під’їздів, що є важливим для людей з інвалідністю. Також викладено бруківкою велику кількість пішохідних доріжок, розширені місця для паркування, відведені зони для смітників, облаштовано сучасне освітлення і зони для дитячих розваг. Найважливіше те, що люди позитивно поставилися до змін і сьогодні користуються рівними дорогами, замість розбитих і вкритих калюжами, якими вони були в минулому. Мені дуже приємно відзначити, що всі двори в окрузі, за який відповідаю, вже відремонтовано, як я і обіцяв своїм виборцям».

Загалом в окрузі депутата Олександра Козлюка відремонтовано дворові території по пр. Соборності 32, 32а, 32б, 33, 34, 37, 38а, 38, 40, 42, 42а. Заїзди та пішохідні зони навколо будинків теж полагоджені.

Благоустрій для комфорту і за зверненнями мешканців

Мешкаючи в одній із багатоповерхівок округу, який представляє у Луцькій міській раді, Олександр Козлюк постійно спілкується із місцевими мешканцями, знає всю проблематику території і спільно з жильцями вирішує важливі питання. Люди звертаються до свого депутата як особисто, так і по телефону, адже Олександр Козлюк повідомив свій номер телефону всім бажаючим в окрузі. Також його часто можна зустріти в районі під час спілкування з головами ОСББ, із жителями будинків, під час виконання тих чи інших видів робіт. Депутат отримав прохання від мешканців про встановлення лавочок, смітників, додаткових ігрових елементів, а також про озеленення дворових територій. У 2018 році Олександр Козлюк виділив значні кошти зі свого депутатського фонду на встановлення нових лавок та смітників у дворах по пр. Соборності, 32, 32а, 32б, 34, 36, 38, 38а, 40, 42, 42а. Встановлено 17 лавочок та 14 смітників. За підтримки депутата висаджено близько 500 саджанців берези, липи, сосни та ялини, облаштовано чотири дитячих пісочниці із завезенням піску. Також за зверненнями мешканців депутат ініціював перевірку гральних закладів на відповідність до законодавчих вимог.

Святкові заходи для усіх бажаючих

«Новою ідеєю, яку вдалося втілити в життя у 2018 році, стало святкове відзначення у дворах округу Дня захисту дітей, – розповів Олександр Козлюк. – Організував два таких заходи, які зібрали велику кількість місцевих мешканців, дорослих і малечі. І ці свята дійсно стали незабутніми для усіх нас. Така велика кількість учасників, цікаві розваги, спілкування з людьми – все відбулося чудово і яскраво. Святковими заходами відзначили завершення певних ремонтних робіт і просто створили гарний настрій для всіх присутніх».

Для маленьких учасників свята були організовані забави з різноманітними конкурсами, веселими іграми від аніматорів, запуском мильних бульбашок і врученням солодких подарунків. Організовані заходи отримали вдячні відгуки людей та позитивні реакції в Інтернеті.

Активна депутатська робота на сесіях та комісіях

Олександр Козлюк є головою постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру і одним із найбільш активних депутатів Луцької міської ради. Провів 8 депутатських комісій, на яких розглянули близько 800 питань, важливих для міста. Взяв участь у 14 сесіях Луцької міської ради, де ініціював близько 90 проектів рішень від профільної комісії, оскільки є її головою. Протягом минулого року він подав 16 депутатських звернень щодо благоустрою прибудинкових територій, встановлення обмежувачів руху тощо. Відстоював депутат і пришвидшення робіт по капітальному ремонту ліфтів, а також реагував на особисті звернення мешканців, надавав допомогу і сприяв вирішенню наболілих проблем, таких, як ремонт під’їздів і дахів.