1. Головна
 2. Документи
 3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 31.03.2023 м. Луцьк

Звіт депутата Луцької міської ради Бондаря Віталія Олексійовича за 2022 рік

У 2020 обраний депутатом Луцької міської ради  від місцевої організації – політичної  партії «ЗА МАЙБУТНЄ»  – у виборчому окрузі № 5.

Є членом  постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.

За час роботи у комісії розглядались питання, пов’язані з освітою, медициною, культурою Луцької МТГ. Особливу увагу приділяли зверненням депутатів з різних питань, погодженню звернень до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України.

Всі питання, заявлені в плані роботи комісії за звітний період, розглянуті. Особливу увагу приділяв опрацюванню інформацій та звітів роботи виконавчих органів, комунальних підприємств, установ,  організацій та закладів. Серед важливих варто зазначити такі:

 • Звіт  про виконання Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників АТО/ООС та членів їх сімей;
 • Звіт про виконання Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, бійців-добровольців, які брали або на даний час беруть участь в АТО/ООС на Сході України, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих) бійців, які зареєстровані у м. Луцьку;
 • Інформація про роботу Департаменту культури Луцької міської ради, план заходів на 2022 рік та їх кошторис;
 • Інформація про роботу закладів культури, бібліотек, музичних та художньої школи; їх потреби та матеріально-технічне забезпечення;
 • Інформація про роботу КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької міської ради»;
 • Інформація про роботу КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьку» (його правозаступника);
 • Звіт про виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа;
 • Інформація про підготовку відпочинку та оздоровлення дітей у літній період 2022 року;
 • Звіт про Програму надання інтегрованих соціальних послуг з питань сім’ї, дітей та молоді, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми;
 • Звіт про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцьк.

Долучений до  роботи комісій, які координуються Департаментом соціальної політики Луцької міської ради, а саме: комісії з питань надання адресної грошової допомоги сім’ям загиблих (померлих) ветеранів  війни та зниклих безвісти; робочої групи з розгляду звернень членів сімей осіб, які загинули (померли) або зникли безвісти під час  участі у антитерористичній операції або операції  об’єднаних сил  на Сході України. Є членом комісії з вибору соціальних проектів ЛМТГ. Беру участь у роботі наглядової ради Луцької МТГ.

Постійно беру участь  у сесійних засіданнях ЛМР, у проведенні днів депутата (КП ЕВОДА Трейд, Комбінат шкільного та студентського харчування та ін.) для з’ясування проблемних питань, що виникають.

Долучався  до розгляду звернень громадян щодо облаштування прибудинкової території (зокрема зініціював вирішення питання ремонту аварійного технічного поверху по Соборності 31а), території закладів освіти, закладів культури, медичних установ та роботи комунальних закладів та установ громади.

Виділив  кошти депфонду  у сумі 100 тис. грн. на потреби військових  частин, які дислокуються  на території громади.

Як фахівець в освітніх питаннях організації беру участь у роботі  колегії департаменту освіти.

З 01.07.2021 року очолюю Департамент освіти Луцької міської ради. Упродовж звітного періоду департамент освіти та усі  установи, що йому підпорядковані, працювали над основним завданням – забезпечити якісне функціонування та розвиток дошкільної, загальної середньої, позашкільної  освіти відповідно до вимог законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіти», «Про професійну (професійно-технічну) освіту». Був ініціатором  прийняття рішень міської ради, які дали можливість привести у відповідність до норм чинного законодавства діяльність закладів загальної середньої освіти. Приведено у відповідність до чинного законодавства документи про державну реєстрацію парку шкільних автобусів сіл, які приєднані до Луцької МТГ та ін. Як директор департаменту та депутат Луцької міської ради зініціював  проведення енергоаудиту та підписання енергосервісних договорів з метою раціонального використання бюджетних коштів на потреби  закладів освіти в частині енергоносіїв.

З першого дня повномаштабного вторгнення росії долучився до волонтерської діяльності, а саме: організовував розселення ВПО в гуртожитках закладів освіти, харчування ВПО у їдальнях закладів. Діти внутрішньо переміщених осіб були долучені до освітнього процесу.

Упродовж звітного періоду забезпечив  функціонування  81 укриття в громаді для учнів шкіл, вихованців ЗДО та позашкілля, мешканців громади. Підготував 27 Пунктів Незламності на базі укриттів ЗЗСО та 36 пунктів обігріву в ЗДО.   

 

Проводжу прийом громадян згідно з розкладом а саме: остання п’ятниця місяця за адресою: м. Луцьк. вул. Шевченка 1, приміщення Департаменту освіти Луцької міської ради.