1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 30.03.2023 м. Луцьк

Звіт депутата Луцької міської ради Юрія Безпятка про роботу у 2022 році

Обраний секретарем Луцької міської ради 1 грудня 2020 року, член депутатської фракції “За майбутнє”.

Відповідно до своїх обов'язків здійснюю контроль за роботою  департаменту ЖКГ, відділів секретаріату та екології, старост Прилуцького, Заборольського, Княгининівського, Боголюбського, Жидичинського старостинських округів.

Спільно з депутатами фракції “За майбутнє” та інших фракцій вирішуємо  важливі питання життєдіяльності нашої громади.

На жаль, війна зупинила багато планів. З початком повномасштабного вторгнення, одразу створили штаб і напрацьовували план оборони міста за різних сценаріїв. Для цього тісно співпрацювали з військовими та добровольцями.  Також спільно створили бригади швидкого реагування для усунення наслідків ракетних обстрілів, будівництва блокпостів та інших оборонних споруд. Брали участь у створенні місць для тренування добровольців та інших охочих, які пізніше поповнили лави ЗСУ або інших силових структур.

Сприяли роботі пунктів допомоги, створених Луцькою міською радою. Її розподіляли і для ЗСУ, і для внутрішньо переміщених людей, і для лучан, які перебувають у скрутному становищі. Відправляли в інші міста і села, що постраждали від війни.

Здійснили ремонтні роботи будинків, що постраждали під час ракетного удару по енергетичній інфраструктурі.

Працівники міської ради регулярно віддають частину заробітку на підтримку військових. За ці кошти придбали 22 автомобілі, бронежилети, тепловізори та інше обладнання для військових. Нічого не робимо на власний розсуд – лише на замовлення військових частин, де воює найбільше лучан. Неодноразово особисто доставляв вантажі військовим та цивільному населенню у зону бойових дій.

До сьогодні забезпечуємо різні потреби військових і будемо продовжувати це робити  до нашої перемоги.

Попри війну, місто має жити. Усі тендери, оголошені у лютому 2022 року, довелося скасувати. Це і капітальні ремонти, і прибирання, і закупівля комунальної техніки.

Багато магістральних доріг потребують ремонту, а це — масштабні роботи. Люди почали більше ходити пішки та їздити велосипедами. Зріс попит й на таку інфраструктуру. Зокрема, для зручності батьків із дітьми, людей з інвалідністю. Все це потребує значних вкладень, однак зараз ми собі не можемо цього дозволити з об’єктивних причин.  Кабмін заборонив будь-які капітальні видатки, що унеможливило більшість робіт. Проте потім  дозволив аварійно-відновлювальні роботи, згодом – поточні ремонти. Поступово почали працювати над покращенням умов у місті. Спочатку латали транзитні дороги, де курсує громадський транспорт, потім – у селах.

На проспекті Волі підрядник  виконує роботи власним коштом, бо ми не можемо поки платити. Фактично працює у борг. Робить майданчики на зупинках, щоб люди могли комфортно підходити до громадського транспорту.

За звітний період спрямував до виконання шість депутатських звернень, зокрема, щодо встановлення штучних обмежувачів швидкості на вулиці Селищній у Жидичині, ремонту дорожнього покриття для вирішення питання водовідведення на вулиці Богуна у Прилуцькому, здійснення ремонтних робіт тротуара на вулиці Конякіна, 7 та біля будинку № 7 на проспекті Молоді,  прибудинкової території на вулиці Шопена, 13.

Кошти зі свого депутатського фонду у сумі 100 тисяч гривень спрямував на придбання зимової форми для військовослужбовців.

 

Головний і найважливіший ресурс – це люди. Ми різні, але мусимо бути об’єднаними.

Кожен має робити все для перемоги, підтримуючи ЗСУ та одне одного.