1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 12.02.2019 м. Луцьк

Звіт депутата Покровського Андрія Володимировича за 2018 рік

Шановні лучани.

Закінчився третій рік каденції депутатів Луцької міської ради обраної у 2015 році. За цей час у місті та у міській раді змінилось дуже багато. Але, на жаль, не в позитивну сторону. Місто вже більше ніж півтора роки живе без міського голови. Після смерті Миколи Ярославовича Романюка наше місто втратило і темпи, і в значній мірі, перспективи розвитку.

Третій рік мого депутатства у Луцькій міській раді став особливим та досить складним. У свої діяльності, де б це не було, я намагаюсь бути максимально конструктивним та націленим на результат. Але впродовж цього року я особисто відчув, що далеко не для всіх депутатів інтереси міста стоять на першому місці. І в першу чергу це стосується депутатів так званої більшості.

Більшість моїх ініціатив, як депутата, впродовж року системно блокувались. До цього додався ще й тиск на бізнес, співвласником якого я є.

І хоча у міській раді приймаються поточні рішення, які часто суперечать моєму баченню та моїй позиції, я не опускаю руки. Я беру участь у більшості сесійних засідань, виступаю з ініціативами, намагаюсь системно доносити свою позицію до депутатського корпусу та контролювати виконання прийнятих рішень.

ДЕПУТАТСЬКА РОБОТА

Отож, за рік, що минув я взяв участь в 11-ти засіданнях сесій міської ради. Я та мої помічники були на 38-ми засіданнях профільної постійної комісії.

Особливу увагу моя команда, та я особисто, приділяємо виборцям з округів без депутатів. Таких округів у нас в Луцьку 12. У цих округах проживає 43 тисячі луцьких виборців. Вони не мають до кого звернутись за допомогою для вирішення проблем своїх будинків, прибудинкових територій чи мікрорайонів. Саме через це в 2017 році, в рамках діяльності Громадянського Руху «Свідомі», ми започаткували проект спрямований на залучення коштів з міського бюджету на потреби мешканців цих округів.

Завдяки моєму проекту рішення, яке підтримала міська рада, вдалось передбачити на 2018 рік 2 млн. 400 тис. грн. на потреби мешканців цих територій. Але через небажання міської влади спрямовувати кошти в ці округи, профінансувати їх вдалось лише частково. Ми провели величезну роботу щоб допомогти мешканцям з цих округів залучити бюджетні кошти. Хочу відзначити, що лише наша команда серйозно переймалась проблемою округів без депутатів. Наголошую – ми не залишимо мешканців з цих округів наодинці з їхніми проблемами. Ми і далі будемо їх підтримувати та добиватись бюджетного фінансування на тому ж рівні, що і округів від яких є депутати у міській раді.

Ще одне питання, яким займалась наша команда, стосувалось модернізації системи шкільної освіти. Ми поставили за мету забезпечити усі школи міста мультибордами. Це сучасні навчальні пристрої, які поєднують в собі великий сенсорний екран та потужний комп’ютер з інтерактивними навчальними програмами.

За 2018 рік, за рахунок моїх особистих коштів, було придбано три мультиборди на суму 386 тис. грн. Один з них ми подарували загальноосвітній школі № 1. Мені приємно, що цей пристрій активно використовується вчителями і учнями, він допомагає школярам якісніше засвоювати знання.

Після цього ми лобіювали виділення коштів з міського бюджету для закупівлі схожого обладнання і для інших шкіл міста. Нашою командою було розроблено проект рішення, яким передбачалася закупівля мультибордів в усі школи міста. Прикро, що міська рада та міське управління освіти всіляко саботували цей процес. Доходило навіть до абсурду – вчителям забороняли приходити на інформаційні зустрічі для ознайомлення з роботою та можливостями мультиборду. В результаті, провладна більшість не підтримала даний проект рішення.

З 2015 року працює моя депутатська приймальня, яка знаходиться на території «Сіті Пакру» за адресою проспект Волі, 49 а. Працює також онлайн приймальня у соціальній мережі Фейсбук. У приймальні ведуть прийом 5 компетентних помічників, які надають допомогу мешканцям по різних питаннях.

Хочу зауважити, що у депутатській приймальні ведеться прийом мешканців не лише з виборчого округу, де мене було обрано депутатом, а з усього міста.

За рік, що минув від минулого звіту, у мою депутатську приймальню надійшло 257 звернень. Щодня мешканці Луцька звертаються з проханням допомогти вирішити конкретні проблеми.

Якщо проаналізувати тематику звернень лучан, то більшість з них складали звернення з метою отримання юридичних консультацій та з приводу незадовільної роботи комунальних закладів і служб, а також це були звернення стосовно благоустрою міста та прибудинкових територій.

За рік було проведено 18 колективних зустрічей з виборцями у моєму виборчому окрузі, ще 23 зустрічі з лучанами були проведені на округах, у яких немає депутатів у міській раді.

За результатами цих зустрічей та отриманих звернень мною було спрямовано 52 депутатські звернення у різні органи влади та установи.

РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ

Хочу наголосити, що в 2018 році міська влада зробила досить мало капітальних ремонтів прибудинкових територій з запланованих на цей рік. Майже усі з них, це ті ремонти, які були розпочаті ще в 2017 році. Натомість робляться поточні ремонти в різних частинах міста. Таким чином міська влада намагається справити враження постійної господарської роботи.

Оскільки ряд звернень у приймальню стосувались благоустрою прибудинкових території та підтримки молоді і спорту, кошти свого депутатського фонду та свої особисті я спрямовував в першу чергу на ці потреби.

Оскільки я живу за правилом, що власного слова потрібно дотримуватись –багато зусиль, в тому числі благодійної допомоги, було спрямовано на виконання обіцянок мешканцям виборчого округу №18, від якого мене було обрано до міської ради.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Благодійність для мене є частиною соціальної відповідальності перед суспільством. Як бізнесмен, я можу собі це дозволити. Відтак мною було спрямовано 1 млн 700 тис. грн на благодійність впродовж року.

Зокрема, до міського бюджету було перераховано 1 млн. грн. для купівлі житла учасниками АТО відповідно до міської Програми, яка відома під назвою «50 на 50», придбано три мультиборди для луцьких шкіл, а також придбано та передано ендоскоп у Луцьку міську клінічну лікарню.

 

Депутатська робота для мене це самореалізація та можливість впливати на розвиток міста. Саме тому, не зважаючи на протидію, я продовжуватиму працювати на захист інтересів лучан!

У нашому місті – багато проблем, але окрім них, у Луцьку є достатньо свідомих та відповідальних людей. Впевнений – ми згуртуємось та дамо новий поштовх для його розвитку.

Свідомі лучани повинні знати один одного, довіряти та діяти разом. Приєднуйтесь до команди Громадянського Руху «СВІДОМІ»!

Бажаю усім здоров’я, успіхів, достатку в родинах та миру в країні!