1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 28.12.2017 м. Луцьк

Звіт депутата Ткачука Євгенія Євгеновича за 2017 рік

Округ депутата Євгена Ткачука – один із кращих по благоустрою

 

Громада округу №3 району ЛПЗ вдруге обрала своїм депутатом Євгена Ткачука, оскільки кожен із мешканців відчув ті разючі зміни, які відбулися протягом його депутатської каденції.

Нині в окрузі, за ініціативи Євгена Ткачука, реалізовано чимало грандіозних проектів, серед яких – ремонт доріг, благоустрій практично усіх дворових територій, облаштування і очищення скверів, під’їзних ділянок, реконструкція ринку й чимало інших ініціатив, корисних для кожного жителя району.
Євген Ткачук продовжує активно вдосконалювати округ, за який відповідає, утримуючи лідерство за темпами благоустрою й активно співпрацюючи з місцевими жителями.

Із громадою депутат працює відкрито, щодня отримує дзвінки від жителів, на які завжди реагує і вирішує по мірі можливостей. Значну кількість проектів у своєму окрузі він реалізував власним коштом.

Чимало ініціатив Євгена Ткачука втілені на рівні міста, зокрема роботи по облаштуванню центрального парку, парку імені 900-річчя Луцька, вирішення питання передачі кількох гуртожитків у власність їх мешканців.

Його ініціативи знаходили підтримку, бо дійсно приносили користь людям. І саме Євгеній Ткачук став одним із перших депутатів, які не на словах, а реальними справами почали змінювати Луцьк.

Люди розповідають, що до Ткачука їхній район занепадав, і хто був їх представником у міськраді, жителі навіть не мали уявлення. А нині чимало мешканців цього округу висловлюють підтримку Євгенію Ткачуку і навіть активно підтримували й відстоювали його у час, коли недобросовісні опоненти використовували брудні маніпуляції й технології, аби завадити роботі одного із найактивніших депутатів Луцької міської ради.
 

– Євгенію Євгеновичу, дві каденції поспіль лучани, жителі мікрорайону ЛПЗ, довірили Вам представляти їхні інтереси в міській раді. Над реалізацією яких ініціатив працюєте зараз?
– Займаюсь облаштуванням парку «Дубовий гай» мікрорайону ЛПЗ, значна частина якого вже повністю очищена. Це місце має стати одним із популярних і комфортних відпочинкових зон. Передбачені кошти на облаштування скверу у рамках фінансування програми по благоустрою луцьких парків та скверів.

Також після моїх депутатських запитів передбачені кошти у бюджеті міста для капітального ремонту дворових територій по вул. Дружби народів, вул. Грабовського. Роботи почнуться найближчим часом.

Як і планував, буде здійснено ремонт пішохідної доріжки уздовж вулиці Дружби народів від будинку № 3 -15, і Дружби народів, №10. Тут пішохідна доріжка буде викладена якісною бруківкою, яка надійно слугуватиме роками.

 

– Які найбільші проекти вдалося реалізувати за час роботи депутатом?

– На окрузі та в місті в цілому зроблено чимало. Мікрорайон ЛПЗ повністю змінився, і все це завдяки спільній роботі з моїми колегами, нині покійним міським головою Миколою Романюком та мешканцями. З-поміж великих проектів минулого 2017 року: встановлення економічного LED-освітлення на бульварі Дружби народів. Нині вулицю освітлюють сучасні енергозберігаючі світильники компанії «Шредер», на які надали гарантію – 10 років. Над проїжджою частиною встановили 31 світлодіодну лампу. Ще стільки ж – над пішохідними доріжками. Крім того, встановлено й п'ять додаткових опор, на яких змонтували освітлювальні пристрої.

Здійснено капітальний ремонт дворової території на вулиці Бенделіані, 5 (повністю оновлено асфальтне покриття, викладено бруківкою тротуар), заасфальтована частина дороги біля гуртожитку на бульварі Дружби народів, 2.

Також із моєї ініціативи та підприємців була розпочата реконструкція ринку на бульварі Дружби народів навпроти супермаркету «Салют». Адже іржаві контейнери та суцільне болото навколо них, що розміщувалися там раніше, важко було назвати ринком. Нині оновлені сучасні бутіки вже працюють, і сьогодні там досить комфортно. Задоволені як підприємці, так і мешканці мікрорайону. Не порівняєш із тим, що було на цьому місці раніше, а особливо ввечері, коли вмикають LED-освітлення. На оновленому ринку встановлено нові павільйони для продажу сільськогосподарської продукції, де дачники та мешканці прилеглих сіл реалізовують власну продукцію. Зроблена стоянка для автомобілів.
Загалом практично кожен двір у моєму окрузі був полагоджений і зазнав змін, починаючи від ремонту доріг і до благоустрою дворових територій, під’їздів, встановлення нових дитячих майданчиків.

– Що в окрузі зроблено за Ваші власні кошти? Відомо, що Ви виділяєте чималі суми.
– Практично всі дитячі майданчики в мікрорайоні, які були встановлені за останні роки, зроблені власним коштом або за гроші моїх друзів-підприємців, яких я залучив. До речі, ми постійно підтримуємо їх у належному стані. Минулого року ми додали нові ігрові елементи на вулиці Шота Руставелі, 10 і Грабовського, Дружби народів, 1, 5, 13-а. Деякі старіші замінили на нові. Разом із мешканцями ми закупляли фарби, а тоді вони вже оновлювали майданчики для своїх дітей. Щороку я закупляю пісок для пісочниць, щоб діти могли гратися. В деяких місцях укладав бруківку. В рамках щорічного прибирання скверу «Дубки» (а в 2017 році ми зробили це двічі) я закупляв рукавички, мішки для сміття. Було організовано вивезення сміття.
Хочу подякувати Ігорю Поліщуку, який особисто двічі долучався до прибирання скверу. Також трудилися колективи садочків №22, №23, школи №20, №24 та працівники міської ради. Багато питань, з якими звертаються лучани, вирішую в телефонному режимі. Маю телефони всіх директорів комунальних підприємств. Я вдячний мешканцям, які довіряють мені та підтримують. Тож працюю у міру своїх можливостей.

– А як часто і з якими питаннями до Вас звертаються лучани?
– Щоденно отримую дзвінки людей. Мій телефон завжди був і є у відкритому доступі. Приємно, що люди звертаються до мене і багато чого ми здійснюємо спільними зусиллями.


«У мікрорайоні ЛПЗ практично всі будинки оснащені тепловими лічильниками»

 

– На Вашому виборчому окрузі низка будинків узяла участь в державній програмі термомодернізації житла. Чия це була ініціатива?
– У мікрорайоні ЛПЗ практично не залишилося будинків, де не встановлені теплові лічильники. З моєї ініціативи було встановлено дев’ять теплових лічильників, вартість одного з яких орієнтовно із встановленням – близько 50-60 тисяч гривень, та два теплові пункти у будинках, вартість яких приблизно 200 тисяч гривень кожен. Після того, як до мене звернулися мешканці, я подав відповідні запити. За мої кошти було виготовлено проекти та облаштовано приміщення, де їх установлювали.

– На що витратили 100 тисяч гривень із Вашого депутатського фонду?
– Надійшло дуже багато звернень від мешканців щодо того, що лавочки, які я встановив ще в 2010 році по всьому мікрорайоні, вже потребують заміни. Було вирішено замовити великі якісні лавки зі спинками, на цю суму вийшло 34 лавки. Їх розмістили не лише на території мого виборчого округу, а й по всьому мікрорайону ЛПЗ, звідки надходили звернення від людей. Мешканці дуже задоволені.

– Кому сьогодні передусім безплатно виділяють земельні ділянки в місті?
– Ще в 2014 році був ініційований депутатський запит, який був підтриманий, щоб насамперед виділяти земельні ділянки родинам загиблих військовослужбовців із Луцька. Близько 30 таких ділянок уже видано. Найближчим часом маємо надати їх усім потребуючим.
 

«14 квартир буде передано пільговикам. У місті постане новий ДНЗ»

 

– Уже кілька сімей із пільгових черг отримали безоплатно квартири у Луцьку. Мабуть, такого у місті не траплялося дуже давно. Як вдалось домогтися істотних зрушень у квартирному питанні?

– Так, нам вдалось налагодити прозору співпрацю із забудовниками, в результаті якої вже чотири квартири передані пільговикам, ще дві будуть передані найближчим часом. Загалом маємо гарантійні листи на 14 квартир у новобудовах, які будуть надані мешканцям міста, сім’ям загиблих та учасників АТО, воїнам-афганцям, соціально незахищеним верствам населення, які перебувають на квартирних чергах і потребують термінового поліпшення житлових умов. Нині відбувається відкрита співпраця, коли забудовники за власним бажанням пропонують надавати 8-12% житлової площі у новобудовах на потреби пільгової квартирної черги у місті. Спільно із радником міського голови Ігорем Поліщуком ми активно працюємо в цьому напрямку і маємо дійсно визначний результат, адже така позитивна тенденція склалася чи не вперше за часи незалежної України. Крім того у Луцьку за кошти забудовника постане новий дитячий садок, на який не буде витрачено жодної копійки з міського бюджету. На вулиці Привокзальній забудовник придбав нерухоме майно, а також сплатив більше мільйона гривень боргу попереднього користувача ділянки, який не сплачував оренди. Тут і буде зведено новенький ДНЗ, який забудовник безоплатно передасть місту (вже розроблений відповідний проект).

– З початку війни ваш автосервіс безплатно ремонтував машини для АТО. Чи продовжуєте цю ініціативу?
– Так, і надалі в нас обслуговуються автомобілі, які беруть безпосередню участь в зоні АТО.

– Цієї осені 108 сімей, які проживають у гуртожитку, що належав ПАТ «Електротермометрія», отримали житло у приватну власність. Відомо, що не один рік ви боролися за права жителів цього гуртожитку. Чи це щось коштувало для міського бюджету?
– Була проведена дуже копітка робота. Нині це питання вже на завершальній стадії. Протягом останніх чотирьох-п’яти років я займався ситуацією особисто, адже будинок розташований на окрузі, де мене обирали. Вдалося домовитися про безоплатну передачу на баланс міста гуртожитків на бульварі Дружби народів та на вул. Шевченка. Власник поставив тільки одну умову: щоб мешканці погасили заборгованість за комунальні послуги, а це приблизно 200 тисяч гривень. До вирішення питання долучився і допомагає Ігор Поліщук, була зустріч із головою обласної ради Ігорем Палицею, який також запропонував свою допомогу у вирішенні ситуації. Дякую директорові ПАТ «Електротермометрія» Юрію Малихіну, що він пішов нам назустріч. Після передання гуртожитку на баланс міста мешканці зможуть створювати ОСББ та розпоряджатися своїм житлом на власний розсуд. Надіюся, що все вийде – і це стане однією з великих перемог міста, адже близько 200 сімей отримують у власність своє житло.

– Які ще ідеї по облаштуванню округу плануєте втілити у 2018 році?
– Неодноразово до мене зверталися лучани з приводу ремонту прибудинкових територій на вулиці Грабовського, 11 та проспекті Дружби народів, 3. Це маленькі двори, які потребують невеликих фінансових затрат. Також плануємо зробити пішохідні переходи від будинку Дружби народів, 3 до будинку Дружби народів, 15 і Дружби народів, 10. Обов’язково потрібно вирішити питання капітального ремонту територій двох дитячих садочків №22 та №23. Там або укладатимуть бруківку, або асфальтуватимуть.

До мене та до Ігоря Поліщука неодноразово зверталися мешканці будинку по вул. Дружби народів, 11 із проханням про капітальний ремонт прибудинкової території. Враховуючи прохання людей, ми спільно забезпечили проведення ремонтних робіт цієї території у нинішньому році.

 

– Які плани по розвитку міста?

– Продовжуємо активну роботу у напрямку ремонту доріг і дворових територій Луцька. Працюємо над розробкою проекту і благоустроєм парку імені 900-річчя Луцька, де за моєї ініціативи й фінансування висаджено 50 дерев (ялина, сосна, липа, дуб). Цей парк стане дійсно сучасним та комфортним для відпочинку, думаю, кожен найближчим часом зможе відчути усі його переваги.

Також продовжуємо вдосконалювати центральний парк, в якому буде втілено ще чимало ідей, цікавих для мешканців і гостей. Загалом рухаємося у напрямку розвитку міста в цілому, аби Луцьк став дійсно містом європейського рівня, комфортним для життя і привабливим для туристів.