1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу виконавчого органу
Чинний
Звіт про роботу виконавчого органу від 15.04.2024 №1-5/70 м. Луцьк

Звіт про діяльність виконавчого комітету Луцької міської ради у березні 2024 року

Відповідно до розпоряджень міського голови протягом березня 2024 року загальним відділом організовано та проведено одне чергове засідання виконкому – 13 березня, та одне позачергове – 29 березня.

На розгляд членів виконавчого комітету 13 березня загальним відділом було підготовлено проєкт порядку денного зі 158 питань, під час формування якого 13 – внесено додатково.

Під час засідання ухвалено рішення про припинення опалювального сезону 2023/2024 років.

Заслухано інформацію:

про роботу служби у справах дітей щодо забезпечення реалізації прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, внутрішньо переміщених дітей у 2023 році;

департаменту економічної політики про фінансово-господарську діяльність підприємств, що належать до комунальної власності міської територіальної громади, за підсумками 2023 року;

департаменту молоді та спорту про виконання чотирьох програм, а саме: національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розвитку фізичної культури та спорту, співпраці та соціальної підтримки молоді, з протидії поширенню наркоманії та інших негативних проявів серед дітей та молоді, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів;

управління охорони здоров’я про хід виконання у 2023 році двох програм – здоров’я мешканців громади та профілактики раку шийки матки шляхом вакцинації дівчат віком 9-14 років проти вірусу папіломи людини.

Затверджено:

Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Луцької міської територіальної громади;

план роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради на ІІ квартал 2024 року;

проєктно-кошторисну документацію за робочим проєктом «Реконструкція станції 2-го підйому Дубнівської площадки водопідготовки в м. Луцьк, вул. Дубнівська 26»;

перелік соціальних послуг, що надаватимуться структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади;

графік припинення подачі гарячої води в міжопалювальний період 2024 року у зв’язку з профілактичним ремонтом теплових мереж.

Рішенням виконкому визначено департамент житлово-комунального господарства міської ради уповноваженим органом з питань поводження з відходами, що утворились у зв’язку з пошкодженням (руйнуванням) будівель та споруд внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій або проведенням робіт з ліквідації їх наслідків.

Ухвалено два рішення про перепоховання загиблих військовослужбовців.

Встановлено вартість послуги з надання в оренду торгової площі на ринках міста Луцька для комунального підприємства "Луцькі ринки".

Внесено зміни до рішення виконкому про конкурс з визначення суб’єктів господарювання – надавачів послуг з облаштування та експлуатації місць для розміщення транспортних засобів у місті Луцьку.

П’ять ухвалених рішень стосувалися режимів роботи закладів ресторанного господарства, торгівлі та сфери послуг, а саме: трьох магазинів «Сімі» та кафе «Ring DJ CAFE» у місті Луцьку, ресторану «Колобок» у селі Княгининок.

П’ять рішень стосувались внесення змін до рішень виконавчого комітету у зв’язку із перейменуванням департаменту соціальної політики на департамент соціальної та ветеранської політики та з метою забезпечення належної роботи комісій соціального спрямування.

Ухвалено рішення про представлення до відзначення почесним званням «Мати-героїня».

Про роботу пасажирського транспорту на території Луцької міської територіальної громади ухвалено п’ять рішень, а саме: видача посвідчення для безплатного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2024 рік, затвердження результатів конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах, внесення змін до трьох рішень виконкому про перелік зупинок транспорту регулярних пасажирських перевезень з метою забезпечення належного рівня обслуговування населення.

Шість рішень стосувались житлових питань, а саме: надання житла / службового житла, квартирний облік громадян, визнання громадян наймачами житлових приміщень та переоформлення особових рахунків, виключення квартири з числа службового житла, виведення квартири зі складу гуртожитку.

Ухвалено три рішення про демонтаж тимчасових споруд на території міста, що розташовані без відповідних правовстановлюючих та дозвільних документів.

Чотири рішення стосувались переведення садових будинків у жилі.

Внесено зміни до рішення виконкому про затвердження схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Луцької міської територіальної громади. 11 рішень стосувались продовження розміщення стаціонарних тимчасових споруд на території міста.

За результатом голосування рішення про продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виданого ПП «Луцьксервіс» на вул. Рівненській у м. Луцьку, не ухвалене.

Дев’ять рішень стосувались звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період її розміщення.

Ухвалено рішення про демонтаж 21 одиниці засобів зовнішньої реклами, розміщених без отриманих у встановленому порядку дозволів на розміщення.

Розглянуто 14 рішень про оренду нежитлових приміщень на території міста.

87 рішень стосувались захисту прав та інтересів дітей.

На позачерговому засіданні виконавчого комітету 29 березня ухвалено п’ять рішень щодо захисту прав та інтересів дітей, які потребували невідкладного вирішення.

Загалом у березні 2024 року загальним відділом зареєстровано 175 рішень та один проєкт рішення виконавчого комітету. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення оприлюднено на офіційному сайті Луцької міської ради.

Інформація щодо тематики ухвалених рішень протягом березня додається.

Додатки: