1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу виконавчого органу
Чинний
Звіт про роботу виконавчого органу від 04.06.2021 №1-5/89 м. Луцьк

Звіт про діяльність виконавчого комітету Луцької міської ради у травні 2021 року

Відповідно до розпорядження міського голови загальним відділом було організовано одне чергове засідання виконкому, яке відбулося 19 травня.

Згідно із затвердженим планом роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2021 року на засіданні було розглянуто шість питань.

На розгляд виконкому загальним відділом було підготовлено проєкт порядку денного зі 123 питань, під час формування якого було внесено дев’ять додаткових питань, що стосувалися захисту прав дітей.

Члени виконавчого комітету міської ради заслухали звіт та інформацію про виконання бюджету Луцької міської територіальної громади за І квартал, звіти керівників комунальних підприємств «Луцьке електротехнічне підприємство – Луцьксвітло» та «Центр туристичної інформації та послуг», погодили чотири проєкти цільових програм, розроблені департаментами фінансів, бюджету та аудиту, соціальної політики, ДКП «Луцьктепло» та КП «Ласка».

Підведено підсумки опалювального сезону 2020–2021 років та затверджено заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021–2022 років.

Затверджено:

- Вимоги до утримання та догляду за зеленими насадженнями на території Луцької міської територіальної громади;

- акт приймання-передачі гуртожитку на бульварі Дружби Народів, 4 у комунальну власність міської територіальної громади;

- поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води;

- новий перелік адміністративних послуг;

- Порядок розгляду електронної петиції, адресованої міській раді у новій редакції;

- новий склад спостережної комісії;

- перелік проєктів, визнаних переможцями Конкурсу проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, у 2021 році;

- перелік категорій громадян, яким буде надаватись безкоштовний проїзд при здійсненні перевезень пасажирів приміським громадським транспортом Луцької міської територіальної громади у 2021 році.

Прийнято рішення щодо ліквідації групи «15-80» шляхом змін у штатному розписі департаменту ЦНАП.

У зв’язку з набранням чинності змін до законів України «Про запобігання корупції» та «Про місцеве самоврядування в Україні» з питань врегулювання конфлікту інтересів було внесено зміни до Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради.

Введено додаткові штатні одиниці до штатних розписів комунальних закладів «Дитячо-юнацька спортивна школа № 4 Луцької міської ради» та «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради».

Управлінню капітального будівництва передано функцію замовника по капітальному ремонту кабінетів першого поверху приміщення відокремленого підрозділу КП «Луцька міська дитяча поліклініка».

Одним з рішень передбачено відкриття автобусного маршруту № 130 «с. Богушівка – Дубнівська (кільце)» та оголошено конкурс на маршрут № 181 «Богушівка – Луцьк».

Призначили тимчасового перевізника – ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД, на міському автобусному маршруті загального користування № 12 «Єршова – Окружна».

Вісім проєктів рішень стосувалися житлових питань (квартирний облік громадян, надання житла, зокрема соціального призначення, дозвіл на вселення в гуртожиток, виключення квартир з числа службового та виведення зі складу гуртожитку, визнання громадян наймачами житлових приміщень).

Підтримано п’ять проєктів рішень, підготовлених управлінням містобудування та архітектури, щодо переведення садових будинків у дачних масивах в жилі будинки, що дозволить мешканцям зареєструвати місце проживання.

Ухвалено дев’ять рішень щодо розміщення, продовження розміщення тимчасових споруд на території міста.

Надано два дозволи на розміщення зовнішньої реклами на території міста, а також на звернення суб’єктів господарювання анульовано три таких дозволи.

51 одиницю засобів зовнішньої реклами, розміщених без отриманих у встановленому порядку дозволів на розміщення, буде демонтовано за поданням комунального підприємства «Луцькреклама».

Про продовження оренди нежитлових приміщень ухвалено три рішення. Погоджено списання основних засобів ДКП «Луцьктепло» шляхом ліквідації.

Члени виконавчого комітету розглянули три скарги громадян на постанову адмінкомісії, проєкт рішення щодо залишення без задоволення однієї зі скарг не підтримано.

На розгляд виконавчого комітету службою у справах дітей було внесено 63 питання щодо захисту прав та інтересів дітей та управлінням охорони здоров’я – три питання захисту прав недієздатних.

Загалом у травні 2021 року загальним відділом зареєстровано 131 рішення виконавчого комітету та один проєкт. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення оприлюднено на офіційному сайті Луцької міської ради.

Інформація щодо тематики ухвалених рішень протягом травня додається.

Загальний відділ

Додатки: