1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу виконавчого органу
Чинний
Звіт про роботу виконавчого органу від 06.09.2023 №1-5/140 м. Луцьк

Звіт про діяльність виконавчого комітету Луцької міської ради в серпні 2023 року

Відповідно до розпоряджень міського голови в серпні2023 року загальним відділом організовано одне чергове засідання виконкому 16 серпня та одне позачергове – 31 серпня.

На чергове засідання виконавчого комітету16 серпня загальним відділом було підготовлено проєкт порядку денного із 132 питань, під час формування якого 10 питань внесено додатково.

На засіданні заслухано інформації директорів департаменту освіти про підготовку закладів освіти до нового 2023/2024 навчального року та департаменту економічної політики про фінансово-господарську діяльність підприємств, що належать до комунальної власності міської територіальної громади за підсумками I півріччя 2023 року.

Затверджено та погоджено:

перелік адміністративних послуг;

грошові норми на харчування учнів закладів загальної середньої освіти на І семестр 2023/2024 навчального року;

норми надання послуг із вивезення побутових відходів населених пунктів Луцької міської територіальної громади на 2023–2027 роки;

Інвестиційну програму ДКП «Луцьктепло» на плановий період з 01.10.2023 по30.09.2024;

реєстр приєднаного теплового навантаження об’єктів теплоспоживання у розрізі категорій споживачів;

проєкт Програми «Громада без бар’єрів» на 2024–2026 роки;

Положення про виплату матеріальної допомоги на встановлення надгробка (пам’ятника) на могилах загиблих (померлих) військовослужбовців Луцької міської територіальної громади та граничний розмір матеріальної допомоги на його встановлення.

Встановлено тарифи на послуги, що надаються комунальним підприємством «АвтоПаркСервіс».

Внесено до переліку позичальників на відшкодування частини суми кредитів, залучених на впровадження в будинках енергоефективних та енергозберігаючих заходів, ОСББ «ВІДРОДЖЕННЯ-10», «ЗЕЛЕНИЙ ДІМ-45», «СИНІЙ ДІМ-43» та «СОБОРНОСТІ 12».

Ухвалено рішення про передачу функцій замовника робіт з капітального ремонту мереж електропостачання котелень для забезпечення резервного живлення електричною енергією.

Внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради про передачу на баланс вартості робіт з реконструкції систем теплопостачання в житлових будинках та гуртожитках міста Луцька (встановлення вузлів обліку теплової енергії).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.2022 № 1314 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» ухвалено рішення про припинення діяльності з 01.09.2023 спостережної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради.

Встановлено режими роботи магазину «Сім 23. Зручний маркет» на вул. Карбишева та кафе «ТАК А ШО» на пр-ті Соборності.

Про роботу пасажирського транспорту на території Луцької міської територіальної громади ухвалено п’ять рішень, а саме: затверджено результати конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування у Луцькій міській територіальній громаді за об’єктами конкурсу (маршрути № 11, № 50, № 26, № 26а, № 5); збільшено кількість автобусів для приміського автобусного маршруту № 58 «Луцьк – Сьомаки»; змінено місце розташування зупинки «Вулиця Надрічна» із врахуванням її перенесення та перейменування вулиці Балакирева на вулицю Пантелеймона Куліша; погоджено видачу посвідчень особам з інвалідністю для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2023 рік.

Ухвалено рішення про виплату допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцям волевиявлення померлого та про збільшення з 01.09.2023 розміру допомоги на поховання померлої особи.

Шість рішень стосувались житлових питань, а саме: надання житла, службових квартир військовослужбовцям, дозволу на вселення в гуртожиток, квартирного обліку громадян, визнання громадян наймачами житлових приміщень та переоформлення особових рахунків, виключення квартири з числа службового житла.

Ухвалено рішення про демонтаж тимчасової споруди на вул. Ківерцівській у м. Луцьку та про впорядкування проїжджих частин вулиць, прибудинкових територій, на яких розміщені обмежувачі руху.

24 рішення стосувались питань розміщення, продовження розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста.

Ухвалено два рішення про делегування функцій замовника проєктної документації з будівництва електричних мереж та два – про переведення садових будинків в садівничих товариствах «Світанок», «Маяк» в жилі будинки.

Звільнено розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення мотиваційно-патріотичних агітацій «Міцна оборона від заходу до сходу» та щодо вступу до Збройних сил України, інформації щодо підтримки незламного міста «Херсон у наших серцях!», інформаційної кампанії щодо протидії платіжному шахрайству «Шахрай Гудбай».

Ухвалено рішення про демонтаж 88 одиниць засобів зовнішньої реклами, розміщених без відповідних дозвільних документів.

Три рішення стосувались оренди, продовження оренди нерухомого майна на вулицях Ветеранів, Олеся Гончара, Гімназійній у м. Луцьку.

На засіданні розглянуто скаргу на постанову адмінкомісії та ухвалено відповідне рішення.

71 рішення стосувалось захисту прав та інтересів дітей, два – захисту прав недієздатних.

На позачергове засідання виконавчого комітету 31 серпня загальним відділом було підготовлено проєкт порядку денного із25 питань.

На засіданні затверджено результати конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування у Луцькій міській територіальній громаді за об’єктом конкурсу № 56 «Луцьк – Озденіж» (вихід 2).

Внесено зміни до рішень виконавчого комітету міської ради про встановлення скоригованих тарифів на послуги, що надаються Луцьким спеціальним комунальним автотранспортним підприємством «Луцькспецкомунтранс», та про балансоутримувачів генераторів.

22 рішення стосувались захисту прав та інтересів дітей.

Загалом у серпні 2023 року загальним відділом зареєстровано 167 рішень виконавчого комітету. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення оприлюднено на офіційному сайті Луцької міської ради.

Інформація щодо тематики ухвалених рішень протягом серпня додається.

Додатки: