1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 28.03.2023 м. Луцьк

Звіт про роботу депутата Луцької міської ради Тарасюка Олега Миколайовича за 2022 р.

У 2020 році на місцевих виборах вперше обраний депутатом Луцької міської ради від політичної партії «За майбутнє» у виборчому окрузі №5.

 

На жаль, у лютому 2022 році, у зв’язку з повномасштабним вторгненням рф, специфіка роботи та життя дещо змінилась.

 

З 25 лютого, як підприємець, особисто ініціював розміщення декількох десятків соціальних банерів по місту по запобіганню панічних настроїв, підняття бойового та патріотичного духу.


Разом з релігійними громадами м.Луцька, також були виготовленні та розміщені по місту інформація з темами духовної підтримки, та закликами про молитви за Україну. Було отримано десятки позитивних відгуків від жителів громади.


Протягом перших, морально найважчих місяців, мною особисто було доставлено сотні кг гуманітарних вантажів у центр допомоги військовим та жителям громади.

Протягом року, як від імена депутата, так і від звичайного громадянина, проводилася волонтерська діяльність, по забезпеченні військових формувань  різних типів,  необхідним спорядженням, одягом, їжею. З етичних міркувань, вважаю деталізувати це буде недоцільним.

 

Протягом цього року неодноразово підтримував роботу Громадської організації «Об’єднання людей з прихованими потребами».

 

Кошти свого депутатського фонду, виділенні мені Міською Радою, спрямував на підтримку військових частин, в яких проходять службу жителі нашої громади та області.

 

Продовжую свою діяльність, як член постійної комісії міської ради з питань  земельних відносин та земельного кадастру, беру участь у пленарних засіданнях міської ради.

 

Протягом 2022 року опрацьовано багато звернень від мешканців мого округу, та по можливості сприяв позитивному вирішенню їх.