1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 31.03.2023 м. Луцьк

Звіт про роботу депутатки Луцької міської ради Шкльоди Катерини Олександрівни за 2022 рік

Повномасштабне вторгнення росії на територію нашої країни змінило та перекреслило усі плани на 2022 рік, перетворивши його на час боротьби, виживання та відстоювання права України на незалежність. Цей рік став роком випробувань для кожного із нас, роком випробувань і для Луцької міської ради.

Важливо зауважити, що попри те, що у перші дні ніхто не знав розвитку подій, проте міська рада та депутатський корпус доклали максимум зусиль для можливої оборони міста, а також прийому ВПО, які були змушені тікати від війни у нашу громаду. Був створений штаб, напрацьований план оборони міста за різних сценаріїв спільно з військовими та добровольцями, створено бригади швидкого реагування для усунення наслідків ракетних обстрілів, будівництва блокпостів та інших оборонних споруд.

Як депутатка та активна мешканка громади сприяла роботі пунктів допомоги, створених Луцькою міською радою. Організували збір та отримання гуманітарної допомоги з подальшою передачею її тим, хто знайшов прихисток у Луцьк, а також у інші міста, що гостро потребували допомоги. Брала активну участь у роботі пунктів допомоги, ініціювала створення дитячої кімнати при Центрі допомоги ВПО, реалізовувала проект «Соціальна їдальня для ВПО», протягом якого було видано близько 250 тис порцій гарячих обідів. Також було організовано видачу продуктових наборів для тих, хто цього найбільше потребував у передвеликодні та передріздвяні періоди. Протягом року проведено велику кількість заходів для інтеграції та соціальної адаптації ВПО, а також родин військовослужбовців.

Активна та плідна комунікація велася з різними військовими частинами та формуваннями. Окрім реагування на їх запити, також проводилася терапія для їх дружин, здійснювалося оздоровлення дітей. Кошти свого депутатського фонду у сумі 100 000 грн спрямувала на потреби двом стрілецьким батальйонам ЗСУ, в яких служать більшою мірою жителі нашої громади та області.

Не зважаючи на війну депутатський корпус продовжив працювати й ухвалювати важливі рішення для нашої громади під час сесійних засідань. Активну роботу здійснюю у комісіях та робочих групах, а саме: постійній комісії міської ради з питань  міжнародного співробітництва, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, робочій групі ті інших.

Не зважаючи на труднощі у наповненні міського бюджету та фінансуванні важливих статей, протягом 2022 року вдалося зробити поточний ремонт вулично-дорожньої мережі у місті Луцьк по вулицях Гордіюк, Кравчука, Чорновола, Конякіна, Єршова, проспекту Молоді, кільцевої проспекту Соборності, розв'язки вулиць Єршова, проспектів Відродження, Соборності. Здійснено поточний ремонт покриття зупинкового майданчика на зупинках громадського транспорту Житлові будинки Волтекс та Торговий центр Гостинець, що на проспекті Молоді.

З інших важливих робіт на окрузі – реагування на звернення мешканців будинку на просп. Соборності, 31а, де виявилась аварійна ситуація зі стіною та дахом п’ятиповерхівки, через яку будинок міг обрушитися. Разом із управлінням капітального будівництва та депутатами із фракції «За майбутнє» вдалося вчасно втрутитися і провести ремонтно-аварійні роботи.

Продовжую працювати для розвитку нашого округу та громади та докладаємо максимом зусиль для Перемоги.