1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 02.04.2024 м. Луцьк

Звіт про роботу депутатки Луцької міської ради Шкльоди Катерини Олександрівни за 2023 рік

Фракція політичної партії «За майбутнє», VIII скликання Луцької міської ради.

Другий рік повномасштабного вторгнення росії не став легшим для українців. Однак попередній рік навчив нас витримці й згуртованості, а відтак ми далі докладаємо зусилля для протистояння ворогу.

Протягом 2023 році, як депутатка Луцької міської ради, продовжила працювати з мешканцями громади, більшою мірою у межах свого виборчого округу № 5. Проводила особисті зустрічі задля врахування побажань лучан щодо ремонту аварійних ділянок прибудинкових територій, вирішення питань належного дотримання правил благоустрою міста, перевірки дотримання графіків руху маршрутних автобусів, стану спортивних споруд у місті та інше.

Продовжила допомагати різним військовим частинам та формуваннями. Відтак, кощти свого депутатського фонду у сумі 100 тис грн повністю спрямувала на потреби Сил Оборони. Спільно з колегами з фракції ПП «За Майбутнє» на запит 53-го батальйону 100-ї ОБрТрО вдалося придбати 1 квадрокоптери DJI Mavic 3, антидронову рушницю Kvertus та 5 обігрівачів «Вебасто».

Активну роботу здійснюю у постійній комісії міської ради з питань  міжнародного співробітництва, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму та кількох робочих групах.

Була одним з ініціатором розробки програми «Громада без бар’єрів», яку було подано на розгляд сесії Луцької міської ради від депутатської фракції «За майбутнє». Програму затверджено рішенням Луцької міської ради від 30.08.2023 № 50/71. Мета Програми – створення безперешкодного середовища у Луцькій міській територіальній громаді для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер життя.

Продовжую працювати для розвитку нашого округу та громади та докладаємо максимом зусиль для Перемоги.

 

 

 

Депутат міської ради                                                           Катерина ШКЛЬОДА