1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 31.03.2023 м. Луцьк

Звіт про роботу Кравчука Р.П.

Депутат: Кравчук Роман Петрович
Адреса громадської приймальні: Луцьк, вулиця Богдана Хмельницького, 19
Графік прийому: перший понеділок місяця, 14.00 – 18:00
Номер телефону: +380997507389
Електронна пошта: kravchukr@ukr.net

1. Виборчий округ №2 
Старе місто, Кічкарівка, Красне, Гнідава, частина району ЛПЗ та вул. Львівської, села Княгининівської ОТГ, с. Іванчиці, с. Озденіж

Член постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності.

Долучився до створення та роботи Луцької Ради Церков, яка діє на базі Луцької міської ради.

Увійшов в робочу групу по дорожній та транспортній інфраструктурі міста.

 

Увійшов до складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради.

Активно опікуюсь морально - етичним вихованням молодого покоління Луцької ОТГ. Спільно з управлінням освіти та департаментом сім‘ї, молоді та спорту був автором розробки та впровадження програми виховних робіт для учнів ЗОШ Луцької ОТГ «Знати, щоб жити». Дана програма спрямована на протидію наркоманії та шкідливих звичок, покликана формувати правильні цінності в житті молодих людей. Програма включає у себе 14 актуальних тем, відкриті бесіди та обговорення тем, що сприяють збереженню молодого покоління громади. Протягом дії програми, було проведено понад 500 лекцій серед учнів та студентів.

 

 

2022 рік розділив наше життя на до і після. Для всіх нас він став роком неймовірних випробувань. Держава агресор росія намагалася захопити нашу державу, паралізувати або взагалі знищити органи державної та місцевої влади.

З перших днів повномасштабної війни продовжував працювати й ухвалювати важливі рішення для нашої громади. Протягом поточного року, значну частину часу приділив волонтерській роботі, допомозі військовим, евакуації людей та підтримці людей, які змушені були покидати домівки і жити в нашій громаді.

 

Проблеми округу: ремонт доріг, ремонт прибудинкових територій, ремонт зливної каналізації, питання енергоефективності, освітлення територій, капітальний ремонт мереж водопостачання, капітальний ремонт покрівель, вирубка аварійних дерев, встановлення та ремонт дитячих та спортивних майданчиків. Порушено усі проблеми округу.

Один із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата, є участь у пленарних засіданнях міської ради та робота в постійній комісії. Так, під час виконання депутатських обов’язків мною взято участь у всіх пленарних засіданнях та підтримано рішення, обговорені на засіданнях постійної комісії.

 

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності є комунікація з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості, з усіма мешканцями Луцької міської територіальної  громади, забезпечення своєчасного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

 

З метою придбання зимового обмундирування мною спрямовано 100 тис. грн. субвенцій на військову частину.

 

Протягом 2022 року зроблено поточний ремонт вулично-дорожньої мережі у місті Луцьк по вулицях: Богдана Хмельницького, Кічкарівська, Червоного Хреста, Львівська, Набережна, Дружби Народів, Гнідавська, Ковельська, Лесі Українки, Чернишевського, Шота Руставелі та Новочерчицька, а також поточний ремонт  перехрестя вулиць Данила Галицького-Ковельська-Богдана Хмельницького та ремонт заїзду до будинку №53 на вулиці Ковельській.

Ремонт перехрестя вулиць Окружна-Станіславського; поточний ремонт кільцевої розв'язки вулиць Володимирська, Глінки, Червоного Хреста та Львівська; ремонт перехрестя вулиць Мамсурова та Потебні; ремонт вулиці Супутника (на ділянці від вулиці Лермонтова до вулиці Потебні); ремонт вулиці Даньшина (від вулиці Шота Руставелі до вулиці Прасолів.

Щодо поточного ремонту вулиць в ОТГ:

У селі Княгининок ремонт вулиць Поліська, Садова,  Миру, Ранкова, Молодіжна, Спортивна, Промислова, та провулок Черешневий;

У селі Зміїнець -  ремонт по вулицях Молодіжна, Світла, Медична, Набережна, Новочерчицька, Слов'янська, Левадна, Журавлина, Шкільна, Квіткова, Ставкова, Зарічна, Травнева;

У селі Милуші - вулиці Торгова, Польова, Гагаріна;

У селі Сирники - вулиці Конякіна, Бригадна, Сарнівська, Волі, Набережна, Берегова;

У селі Брище – ремонт провулку між вулицями Молодіжна та Миру;

У селі Буків – ремонт по вулицях Зарічна та Селищна;

В смт. Рокині – ремонт вулиці Шкільна, Наукова, Мічуріна, Лесі Українки, Садова, Тополева, Стуса;

Поточний ремонт (а саме аварійно-відновлювальні роботи) по вулиці Хутірській  в селі Милушин.

 

Вірю, що 2023 рік стане обов’язково для нашої країни Переможним, а ми будемо працювати далі і своїми справами наближати довгоочікувану Перемогу, адже воює не тільки зброя – воює український дух, який не можливо здолати!