1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 13.05.2021 №1-5/81 м. Луцьк

Звіт про задоволення запитів на інформацію за квітень 2021 року

У квітні 2021 року в загальному відділі Луцької міської ради зареєстровано 85 запитів на інформацію.

Електронною поштою надійшло 68 запитів, поштою – 4, подано громадянами особисто – 2. Спрощеною процедурою оформлення письмових запитів, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради, скористалось 11 запитувачів.

За категорією запитувачів найбільше запитів на інформацію надійшло від фізичних осіб – 73, з них 30 від громадянина Хомутінкіна Г.В. щодо проведення робіт в історичній частині міста Луцька.

Один запит надійшов від ЗМІ, а саме від ТОВ «Інформаційне агентство “Слово і Діло”» щодо кількості «розумних» зупинок, встановлених у місті.

Від громадських організацій та об’єднань громадян надійшло 11 запитів на інформацію. З них три стосувалися моніторингу, зокрема:

- ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» щодо взаємодії органів місцевого самоврядування з громадянами шляхом використання електронних та інших інструментів інформування, комунікації та залученості до прийняття рішень;

- ГО «Асоціації перевізників» щодо тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування;

- ГО «По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю» щодо електронних адрес для надсилання запитів та звернень громадян.

Запит на інформацію від ГО «Порятунок чотирилапих» стосувався даних щодо діяльності КП «Ласка» за три роки.

Під час розгляду двох запитів, що стосувався пошуку інформації серед значної кількості даних, було застосовано норми п. 4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачають продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.

Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» один запит було перенаправлено розпоряднику інформації – КП «Луцький зоопарк».