1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 05.03.2021 №1-5/44 м. Луцьк

Звіт про задоволення запитів на інформацію за лютий 2021 року

У лютому 2021 року в загальному відділі Луцької міської ради зареєстровано 50 запитів на інформацію.

Електронною поштою надійшло 35 запитів, подано громадянами особисто – 2. Спрощеною процедурою оформлення письмових запитів, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради, скористалось 13 запитувачів.

За категорією запитувачів найбільше запитів на інформацію надійшло від фізичних осіб – 29.

Від громадських організацій та об’єднань громадян надійшло 13 запитів, з них п’ять запитів Комісії з охорони здоров'я та медичного контролю щодо надання комунального майна в користування, оренду окремим закладам охорони здоров’я міста Луцька.

Чотири запити надійшло від засобів масової інформації та журналістів, два з яких було подано з метою підготовки сюжету в ефірі телеканалу «ГІТ».

Від юридичних осіб надійшло 4 запити.

Протягом звітного періоду зареєстровано два запити на інформацію, що стосувалися моніторингу, зокрема:

- щодо статистичних даних для формування індексу конкурентноспроможності міста (ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»);

- щодо участі громадян у місцевому самоврядуванні у м. Луцьку у 2014–2020 роках – громадські слухання, збори громадян, звернення, петиції (гр. Дацко О.).

Під час розгляду двох запитів, що стосувалися пошуку інформації серед значної кількості даних, було застосовано норми п. 4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачають продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.

Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» два запити було перенаправлено розпорядникам інформації, два – в частині розгляду питань.