1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 26.04.2022 №1-5/55 м. Луцьк

Звіт про задоволення запитів на інформацію за лютий 2022 року

У лютому 2022 року в загальному відділі Луцької міської ради зареєстровано 33 запити на інформацію.

Електронною поштою надійшло 17 запитів, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради – 9, подано громадянами особисто – 4, поштою – 3.

За категорією запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб – 23, громадських організацій – 4, юридичних осіб – 3, ЗМІ – 3.

Два запити, надіслані представниками засобів масової інформації, стосувались питань забезпечення безпеки у Луцькій міській територіальній громаді, зокрема, наявності алгоритмів дій, затверджених для реагування на кризові (надзвичайні) ситуації, штабів/комісій з реагування на безпекові виклики, бомбосховищ та відповідних позначок про їх розташування.

Усі запити розглянуто з дотриманням термінів, встановлених Законом України «Про доступ до публічної інформації». В тому числі, під час розгляду одного запиту на інформацію, що потребував опрацювання великого обсягу інформації та пошуку інформації серед значної кількості даних, виконавчі органи міської ради застосували норми п. 4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачає продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.