1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу виконавчого органу
Чинний
Звіт про роботу виконавчого органу від 10.03.2023 №1-5/42 м. Луцьк

Звіт про діяльність виконавчого комітету Луцької міської ради у лютому 2023 року

Відповідно до розпоряджень міського голови протягом лютого 2023 року загальним відділом організовано одне чергове засідання виконкому – 15 лютого, та одне позачергове – 23 лютого.

На розгляд членів виконавчого комітету 15 лютого загальним відділом було підготовлено проєкт порядку денного з 88 питань, під час формування якого 9 питань внесено додатково.

Під час засідання погоджено звіт про виконання бюджету Луцької міської територіальної громади за 2022 рік та проєкт Програми розвитку комунальної інфраструктури Луцької міської територіальної громади на 2023–2025 роки.

Заслухано інформації про:

виконання Програми економічного та соціального розвитку Луцької міської територіальної громади за 2022 рік;

хід виконання у 2022 році Програми «Здоров’я мешканців Луцької міської територіальної громади на 2021–2025 роки» (далі – Програма), затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 № 2/28, зі змінами;

результати роботи відділу державного архітектурно-будівельного контролю за підсумками 2022 року;

організацію роботи у Луцькій міській територіальній громаді у 2022 році щодо влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, внутрішньо переміщених дітей до сімейних форм виховання.

Заслухано звіти про роботу:

комунального підприємства «АвтоПаркСервіс»;

житлово-комунального підприємства № 2;

комунального підприємства «Ласка».

Ухвалено рішення про режим роботи закладу «МакДональдз» з МакДрайв.

Втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 28.12.2021 № 1069-1 «Про встановлення тарифу на послугу з користування спеціально обладнаним майданчиком для платного паркування транспортних засобів на вулиці Глушець, 1» та внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.09.2022 № 457-1 «Про встановлення тарифів на послуги, що надаються комунальним підприємством “АвтоПаркСервіс”».

Затверджено:

Положення про місцеву комісію з питань евакуації;

фінансовий норматив на одного одержувача послуг у закладах дошкільної освіти комунальної форми власності на 2023 рік;

проєкт внесення змін до детального плану території мікрорайону в межах вулиць Карпенка-Карого, В’ячеслава Чорновола, Ветеранів та проспекту Соборності у місті Луцьку.

Закріплено території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади  та ухвалено рішення про порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Луцькій міській територіальній громаді.

Два рішення стосувались соціальних питань, а саме: про виплату допомоги на поховання та внесення змін до Порядку надання адресної грошової допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, електричної енергії громадянам на 2023 рік.

Про роботу пасажирського транспорту на території Луцької міської територіальної громади ухвалено п’ять рішень, а саме: про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 52 «Луцьк – Заболотці», № 57 «Луцьк – Боголюби»; затвердження результатів конкурсу на перевезення пасажирів у Луцькій міській територіальній громаді; комісію з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів, аналізу одержаних пропозицій, їх оцінки та інших матеріалів; видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2023 рік; зміни до переліку категорій громадян, яким буде надаватись безкоштовний проїзд при здійсненні перевезень пасажирів громадським транспортом (автобус, тролейбус) Луцької міської територіальної громади у 2023 році.

Три рішення стосувались житлових питань, а саме: квартирного обліку громадян, визнання громадян наймачами житлових приміщень та переоформлення особових рахунків, надання службового житла.

Ухвалено вісім рішень про демонтаж металевих конструкцій та господарських споруд, одне – про впорядкування проїжджих частин вулиць, прибудинкових територій, на яких розміщені обмежувачі руху.

Оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу концепцію облаштування сектору військових поховань на міському кладовищі в с. Гаразджа.

Два рішення стосувались переведення садових будинків у жилі.

Ухвалено чотири рішення про зміну нумерації об’єктів нерухомого майна у зв’язку з перейменуванням вулиць.

Два рішення стосувались розміщення та продовження розміщення стаціонарних тимчасових споруд.

Ухвалено рішення про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

Звільнено розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення іміджево-агітаційних матеріалів щодо вступу до Національної академії Національної гвардії України; інформаційно-патріотичної агітації «Міцна оборона рідного краю», «Перетвори свою лють на зброю»; інформації щодо боротьби з ігровою залежністю.

Ухвалено рішення про демонтаж 91 одиниці засобів зовнішньої реклами, розміщених без отриманих у встановленому порядку дозволів на розміщення.

Розглянуто шість рішень про оренду, продовження оренди нежитлових приміщень та майна міської комунальної власності.

39 рішень стосувались захисту прав та інтересів дітей, одне – захисту прав недієздатних.

23 лютого на позачергове засідання виконавчого комітету загальним відділом було підготовлено проєкт порядку денного з 16 питань.

Затверджено:

Положення про пам’ятний фотостенд «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України»;

Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Луцької міської територіальної громади.

Ухвалено рішення про балансоутримувачів генераторів.

Внесено зміни до схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Луцької міської територіальної громади.

Два ухвалені рішення стосувались видачі посвідчень для безкоштовного проїзду у громадському транспорті на 2023 рік.

Десять рішень стосувались захисту прав та інтересів дітей.

Загалом у лютому 2023 року загальним відділом зареєстровано 113 рішень виконавчого комітету. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення оприлюднено на офіційному сайті Луцької міської ради.

Інформація щодо тематики ухвалених рішень протягом лютого додається.

Додатки: