1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 08.03.2024 №1-5/53 м. Луцьк

Звіт про задоволення запитів на інформацію за лютий 2024 року

У лютому 2024 року в загальному відділі Луцької міської ради зареєстровано 44 запити на інформацію.

Надійшло електронною поштою – 23 запити, поштою – 1, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради – 19, подано громадянами особисто – 1.

За категорією запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб – 33, з них один – колективний.

Від громадських організацій надійшло сім запитів на інформацію, з них два – стосувалися проведення дослідження та моніторингу, зокрема:

від ВГО «Комітет виборців України» про видатки з бюджету громади для допомоги ЗСУ в рамках проєкту «Гроші на ЗСУ! Міста, що наближають Перемогу» з подальшим рейтингуванням українських міст;

від ГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» щодо депутатських запитів у рамках ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад».

Чотири запити на інформацію надійшли від представників медіа та стосувалися фінансових питань та виділених коштів.

У звітному періоді за результатами розглядів запитів громадян було видано шість витягів із містобудівної документації на земельні ділянки.

Під час розгляду двох запитів на інформацію, що потребували опрацювання великого обсягу інформації та пошуку інформації серед значної кількості даних, виконавчі органи міської ради застосували норми частини четвертої ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачає продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.

Відповідно до частини третьої ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» чотири запити перенаправлено належним розпорядникам інформації, зокрема: два – до Волинської обласної військової адміністрації, один – до Управління державної казначейської служби України у м. Луцьку Волинської області та один – в частині розгляду питань до Державного архіву Волинської області.