1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 07.08.2023 №1-5/124 м. Луцьк

Звіт про задоволення запитів на інформацію за липень 2023 року

У липні 2023 року в загальному відділі Луцької міської ради зареєстровано 44 запити на інформацію. Електронною поштою надійшло – 37 запитів, поштою – 2, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради – 2, подано особисто – 2, телефоном – 1.

За категорією запитувачів найбільше запитів зареєстровано від фізичних осіб – 36, з них 25 – від громадянина Андрія Крастокіна щодо різних сфер діяльності виконавчих органів Луцької міської ради, зокрема: транспорту, екології, юридичних та земельних питань. Від громадських організацій надійшло 4 запити, ЗМІ – 3, юридичних осіб – 1.

Відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» три запити було перенаправлено належним розпорядникам інформації.

Під час розгляду одного запиту на інформацію, що потребував опрацювання великого обсягу інформації та пошуку інформації серед значної кількості даних, виконавчі органи міської ради застосували норми частини четвертої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачає продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.