1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 12.02.2024 №1-5/35 м. Луцьк

Звіт про задоволення запитів на інформацію за січень 2024 року

У січні 2024 року в загальному відділі Луцької міської ради зареєстровано 95 запитів на інформацію.

Електронною поштою надійшло 52 запити на інформацію, в тому числі з уніфікованої платформи «Доступ до Правди» – 16, поштою – 20, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради – 21, подано громадянами особисто – 2.

За категорією запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб – 58, з них 11 – від Олесі щодо системи відеоспостереження «Безпечне місто» та інших питань, 10 – від Анатолія Котлюка з питань фінансування та бюджету громади.

Від юридичних осіб отримано 19 запитів на інформацію, з яких 15 – від релігійних громад УПЦ м. Луцька та Луцького району Волинської області.

9 запитів надійшло від незалежного журналіста Седюка Віталія, всього від представників ЗМІ зареєстровано 13 запитів.

Від громадських організацій надійшло 5 запитів на інформацію.

Під час розгляду двох запитів на інформацію, що потребували опрацювання великого обсягу інформації та пошуку інформації серед значної кількості даних, виконавчі органи міської ради застосували норми частини четвертої ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачає продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.

Відповідно до частини третьої ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 18 запитів перенаправлено належним розпорядникам інформації, з них 15 – в частині розгляду питань до Волинської обласної ради.