1. Головна
  2. Анонси подій

День міста

День міста

Лучан вітають з нагоди Дня народження міста

12 — 13 вересня Луцьк відзначає День народження. На жаль, цього року через протиепідемічні заходи завжди гостинний Луцьк не може прийняти усіх своїх гостей – друзів, сусідів та партнерів, які завжди радо розділяють із нами свято.

Та всі вони шлють найщиріші вітання древньому Лучеську, якому виповнюється 935 років!

Вітання з Днем міста від представників міст-партнерів

Вітання з Днем міста від Нововолинського міського голови Віктора Сапожнікова

Вітання з Днем міста від Володимир-Волинського міського голови Петра Сананюка

Вітання з Днем міста від Вараського міського голови Сергія Анощенка

Вітання з Днем міста від Асоціації міст України

 

Вітання другого заступника президента міста Хелм Республіки Польща Дороти Чєшьлік з нагоди Дня міста Луцька

Шановний пане міський голово, шановні друзі!

Вже минув рік від нашої зустрічі в Луцьку, адже саме рік тому я мала велику честь провести з вами урочисті дні та хвилини. На жаль, у житті трапляється так, що ми не взмозі всього спланувати, все стається саме собою. Сьогодні ми не можемо зустрітися особисто. Але від себе та від імені всіх жителів міста Хелм я запевняю, що ми пам’ятаємо про вас сьогодні і хочемо вам побажати, насамперед, здоров’я, адже, ми всі його зараз дуже потребуємо, і це, наразі, найважливіше. Тому нехай ваші родини будуть здоровими та щасливими. Знаючи завзяття вашого міського голови, хочу побажати, щоб усі ваші плани втілилися в життя. Будьте щасливі! Побачимось за рік! Думаю, що вже особисто. Не забувайте, що у Хелмі вас завше вітатимуть з відкритими обіймами. І пам’ятайте, що жодна відстань, тим більше віруси, не зашкодять нашій дружбі. Всього вам найкращого, наші друзі!

Вітання мера Тракайського району Литовської Республіки Едіти Руделєне з нагоди Дня міста Луцька

Дорогі наші партнери з міста Луцьк!

Вітаю вас з вашим святом. Дуже прикро, що в цьому році через пандемію ми не маємо змоги зустрітися. Однак від усіх жителів Тракаю та від себе особисто хочу привітати вас. Будьте здорові та процвітайте.

Вітання президента міста Торунь Республіки Польща Міхала Залєскі з нагоди Дня міста Луцька

Вельмишановні пані та панове, жителі партнерського для Торуня міста Луцьк! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята – Дня вашого прекрасного міста. Підписуючи 12 років тому угоду про партнерство, ми знали, що нас багато чого буде пов'язувати. Єднає нас, насамперед те, що ми вже реалізували, а саме: співпраця у сфері охорони навколишнього середовища, культури, взаємні візити колективів наших міст. Сподіваюся, що про ці напрацювання у Луцьку так само пам'ятають, як з приємністю ми згадуємо про них у Торуні.

Наші міста мають багато спільного: вони подібні за розмірами, мають університети, що є інтелектуальними осередками, а також багаті своїми пам’ятками, історією і традиціями.

Бажаю вам, щоб, приємно проводячи цей святковий час, ви пам’ятали про те, що жоден коронавірус, жодна епідемія не зможуть затьмарити радість життя в прекрасному місті Луцьк.

Вітання президента міста Ольштин Республіки Польща

Пьотра Гжимовіча з нагоди Дня міста Луцька

Шановні, дорогі жителі Луцька, від щирого серця хочу привітати вас з цим чудовим ювілеєм вашого міста, нашого міста-партнера, дружба з яким розпочалася у 1997 році. Ваша історія — це історія, яка сягає початку минулого тисячоліття — 1085 року, а тому дуже давня, велична, багата на історичну та культурну спадщину, чудових людей, що проживають в красивому місті Луцьк.

Наша історія, спільна історія, також була частково і трагічною. Адже одразу після Другої світової війни частина населення Волині потрапило до нас — до Вармії та Мазур. В рамках кампанії "Вісла" багато українців опинилося як у місті Ольштин, так і в інших місцях нашого прекрасного регіону. Сьогодні ми всі є частиною спільноти, яка розуміє свої потреби, яка будує своє майбутнє, і яка не забуває про друзів.

Шановні пані та панове, шановний пане міський голово, у зв'язку із святкуванням цієї чудової річниці хочу відзначити ваші досягнення. Я звертаюся до державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, до міських жителів, а також до наших земляків, що проживають як у Луцьку, так і його околицях. Я вдячний усім, хто розвиває нашу співпрацю, бо, як я вже згадував, цю роботу ми розпочали у 1997 році завдяки Товариству шанувальників Волині та Полісся та Об’єднанню українців. Через два роки ми будемо відзначати 25-ту річницю співробітництва: у сфері культури, між органами місцевого самоврядування та між жителями наших міст.

Щиро вітаю вас з усіма вашими досягненнями. З нагоди ювілею бажаю, щоб місто Луцьк й надалі динамічно розвивалося, щоб ми могли реалізовувати наші мрії, спільні мрії, долати нові виклики — у сфері розширення наших контактів, розвитку людського потенціалу, інвестицій, торгівлі та інших сфер, які ми собі тільки можемо уявити.

Дорогі друзі! Всього вам найкращого!

Вітання Ландрата Краю Ліппе (ФРН) доктора Акселя Лєманна з нагоди Дня міста Луцька

Шановний виконувачу повноважень міського голови пане Пустовіт, шановні депутати Луцької міської ради, дорогі жителі Луцька, щороку у цю пору ви традиційно відзначаєте ваше свято – День міста. І за звичних обставин це була б хороша нагода для нас приєднатися до святкувань, до того ж цього року ми відзначаємо 5-ту річницю нашого партнерства. І це також, окрім, звісно, Дня вашого міста, чудова нагода для святкування!

Однак, у зв’язку з коронавірусом це неможливо. На превеликий жаль, через Covid-19 ми не можемо зустрітися цього року. Тому для мене надзвичайно важливо висловити сердечні вітання з нагоди відзначення чергової річниці дня міста Луцьк. Ми сподіваємося, що наступного року матимемо можливість відсвяткувати цей день разом з вами, як це вдалося Карлу Йону, Сарі Ляукамп та Бернду Корте у минулому році.

Зрештою, після подолання коронавірусу це, безперечно, буде подвійна радість. З цими думками бажаю всім вам здоров’я, відсвяткувати, можливо, дещо менш масштабно свято міста та очікувати наступну зустріч з вашими партнерськими містами, на що і ми з нетерпінням чекаємо!

Вітання заступника Президента міста Жешув Республіки Польща з нагоди Дня міста Луцька

Дорогі друзі, Від імені жителів міста Жешув, хочу передати вам найщиріші вітання з нагоди Дня міста Луцька та Дня Незалежності України. Цього разу ми не можемо разом святкувати у вашому прекрасному місті, тому такою нетиповою є форма привітань.

Однак, ми глибоко віримо в те, що незабаром ситуація нормалізується, і ми зможемо повернутися до реалізації спільних заходів.

Бажаю вам всього найкращого, а передусім міцного здоров’я!

Вітання старости Бартошицького повіту Республіки Польща Збігнєва Надольного з нагоди Дня міста Луцька

Шановні пані та панове, наші дорогі друзі з міста Луцька. Шановний пане мер Григорій Пустовіт!

Повіт Бартошицький і місто Луцьк пов’язує історія, яка жорстоко керувала людськими долями. Після Другої світової війни в нашому повіті з’явилася велика група поляків, переміщених з Волині, також наш повіт став домом для багатьох українців, котрі прибули сюди в результаті операції „Вісла”. З нагоди Дня міста Луцьк ми бажаємо місцевій владі та мешканцям успішних років розвитку! Пишайтеся своїм містом та його 935-річною історією!

День міста — це час для підбиття підсумків, аналізу здобутків та осмислення історії. Ваша історія є також трагічною, багатою на складні події. Але всі ці події є повчальними і надзвичайно важливими для сучасного покоління. Ми бажаємо, щоб Луцьк був особливим місцем, дружнім у всіх сферах, привабливим для інвесторів та динамічно розвивався. Зичимо всім мешканцям незгасаючого запалу у реалізації планів, задоволення від роботи, відчуття захищеності, миру та процвітання, а також хочемо, щоб у вас були великі мрії і щоб ви мали сміливість ці мрії втілювати в життя. Від щирого серця бажаємо гарних і радісних днів, і нехай ювілей надихне вас на подальшу працю та подолання нових викликів.

Шановні пані та панове, ми хочемо привітати вас усім складом нашої найсильнішої команди в Бартошицькому повіті. Серед нас присутній головний фінансист нашого повіту, пані Тереза ​​Сліпчинська, є наш секретар, пані Оля Жмітровіч, є також наш керівник відділу промоції, яка буде багато контактувати з вами, пані Катажина Барсак, пан віцестароста Владислав Богдановіч, наш голова ради повіту Лешек Дарський та я — староста повіту, Збігнєв Надольни.

Шановні пані та панове, ми хотіли б поділитися з Вами ще декількома роздумами щодо недавньої дати. 1 вересня для поляків — це день, коли для нас розпочалася Друга світова війна, не лише для нас, а також для всієї Європи та світу. У вас на разі тривають бої на кордоні Донеччини та Луганщини, і ми хотіли б побажати всім сім'ям, які втратили там своїх дітей, своїх найближчих родичів, миру, щоб вам більше не довелося воювати за свою Батьківщину. Ми особливо розуміємо вашу ситуацію в цей день, адже ми також пам’ятаємо про нашу оборону Республіки Польща. Ще раз висловлюємо вам вдячність, найкращі побажання та низько схиляємо голови у вдячності за те, що ваші сім’ї беруть участь в обороні Батьківщини. Думаю, що ця ситуація повинна прояснитися, і найближчим часом мир також дійде до нашої дружньої України. Велике спасибі, шановні друзі! Нехай Бог благословить вашу країну.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)