1. Головна
  2. Жителю міста
  3. Регуляторна політика

Інформація про прискорений перегляд регуляторних актів

З метою організації виконання  Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих посадовими особами та органами місцевого самоврядування», створена робоча комісія з питань прискореного перегляду регуляторних актів (відповідно до розпорядження міського голови від 08.02.2011 № 49).

Дана комісія працювала над розглядом регуляторних актів 2006-2010 рр та в результаті роботи було сформовано три переліки регуляторних актів відповідно до вищеназваного Закону. (№ 1 – перелік регуляторних актів, що відповідають принципам регуляторної політики, № 2  – перелік регуляторних актів, що не відповідають принципам регуляторної політики та потребують внесення до них, № 3 – перелік регуляторних актів, що не відповідають принципам регуляторної політики та потребують визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування). Складено   три протоколи засідання робочої комісії з питань прискореного перегляду регуляторних актів.

№ 1 – перелік регуляторних актів, що відповідають принципам регуляторної політики  увійшло 17 регуляторних актів.

 № 2  – перелік регуляторних актів, що не відповідають принципам регуляторної політики та потребують внесення до них, увійшло 6 регуляторних актів.

 № 3 – перелік регуляторних актів, що не відповідають принципам регуляторної політики та потребують визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування , увійшов 1 регуляторний акт.

Відповідно до переліку № 2  (Перелік регуляторних актів, що не  відповідають принципам регуляторної політики  та потребують внесення до них змін),  регуляторні акти переглядалися і в результаті перегляду  - 4 рішення скасовані, відповідно до змін у законодавстві.

 Відповідно до переліку № 3 (Перелік регуляторних актів, що не відповідають принципам регуляторної політики та  потребують визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування.) – 1 регуляторний акт скасований, відповідно до змін у законодавстві.