Відділ зв’язків з громадськістю та етнополітики

    Метою діяльності та завданнями відділу є забезпечення взаємодії з політичними партіями і громадськими та релігійними організаціями, сприяння діяльності цих організацій, аналіз та прогнозування громадсько-політичних процесів у місті, організація загальноміських заходів, взаємодія з виконавчими органами міської ради з організаційних питань.

    Відділ при виконанні покладених на нього функцій співпрацює з громадсько-політичними організаціями міста, депутатами, постійними комісіями міської ради, тимчасовими контрольними комісіями та іншими органами, утвореними міською радою, виконавчими органами Луцької міської ради, організаціями, установами, об’єднаннями громадян.


Про роботу відділу в інформаційних діаграмах:

- розглянуто відділом запитів, листів. заяв, повідомлень;

- відділ сприяв роботі громадської ради при Луцькому міському голові;

- відділ сприяв у проведенні громадсько-політичних заходів на території громади.

- відділ сприяв роботі Луцької ради церков.

Форма заявки для фізичних осіб

Форма заявки для юридичних осіб

 


 


Календар орієнтовних заходів відділу:


Позапланові заходи (організації яких сприяв відділ):

- Сприяння організації заходу відповідно до протокольного рішення Луцької ради церков.

- Сприяння роботі Громадської ради: -- Публікація 1;

- Сприяння роботі установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Луцькому міському голові.

- Сприяння роботі ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при Луцькому міському голові:

- Доручення № 1 від 05.01.2021; - Розпорядження № 9 від 14.01.2021; - Протокол № 1 від 16.01.2021.

- Розробка проєкту розпорядження міського голови від 06.01.2021 № 3 "Про Луцьку раду церков",

- Створення та наповнення на офійному веб сайті Луцької міської ради рубрики "Луцька рада церков".

- Створено Google-календар орієнтовних заходів відділу та інтегровано у рубрику "Відділ зв'язків з громадськістю" офіційного веб сайту.

- Сприяння акції "Волонтерський Потяг Єднання України "Труханівська Січ"


- Сприяння роботі робочої групи з питань декомунізації (Надано повне сприяння під час заходів з реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»).

- Створено офіційну презентацію відділу зв’язків з громадськістю.

- Створено відео канал відділу зв’язків з громадськістю в мережі YOUTUBE, де розміщено відео презентації відділу.

- Доповнено рубрири офіційного веб сайту "Голос громадськості", "Відділ зв'язків з громадськістю" посиланнями на типові форми повідомлень про проведення мирних зібрань на території міста Луцька.

Вшанування пам'яті "Загиблих за Єдність України".

- У 2015 році вуличні художники офіційно звернулися до виконавчих органів Луцької міської ради з пропозицією художнього оформлення окремих занедбаних та неестетичних стін будівель у місті в рамках всеукраїнського фестивалю «АЛЯРМ». Усі запропоновані ескізи були підтримані та реалізовані на ряді фасадів будівель на вулицях Ківерцівській, Ветеранів, Відродження, Огієнка, Молоді, що постійно піддавалися псуванню. Гордістю міста став найбільший у західному регіоні України Тризуб у стилі «графіті», на пр. Волі.

- Розроблена типова форма повідомлення про проведення мирного зібрання на території міста Луцька.

Вшанування пам'яті "Героїв Небесної Сотні"

- Розпочато роботу з наповнення рубрики офіційного веб сайту "Голос громадськості". Додано посиланнями на: "Єдиний реєстр громадських формувань" та "Реєстр громадських об'єднань".

- Розпочато роботу з розширення рубрики офіційного веб сайту "Громадська рада". Додано "Положення про громадську раду", "Склад громадської ради", "Засідання громадської ради".

- Створено та відповідно оформлено профілі відділу зв'язків з громадськістю у соціальних мережах “+Google” та “Facebook”.

- Створено та відповідно оформлено профіль групи “Громадська ради при Луцькому міському голові” у соціальній мережі “Facebook”.

- Для забезпечення роботи громадської ради та оперативного обміну інформацією впроваджено використання ресурсу “Диск Google” профілю відділу.

- З метою створення привабливого середовища, розвитку індивідуальних туристичних рис у місті Луцьку протягом 2014 року художнику-аматору було надано можливість оформлення у стилі «графіті» ряду фасадів будівель на вулицях Винниченка та Богдана Хмельницького, що постійно піддавалися псуванню. Надання можливості художникам «графіті» легально оформлювати площини демонструє позитивні антивандальні тенденції, соціалізацію художнього напрямку та зростання рівня майстерності художників та їх наслідувачів, поваги до виконаної роботи.

- Велодень 2011

- - Відео 1,  Відео 2,  Відео 3, Відео 4,  Відео 5, Відео 6.