Авраменко Андрій Миколайович
Авраменко Андрій Миколайович

Обраний від міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 17.03.1977 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності, директор, місце проживання: м. Луцьк, Волинська обл.

Народився 17 березня 1977 року в м. Луцьк Волинської області. Українець.

З вересня 1984 року до липня 1994 року навчався у загальноосвітній середній школі № 11, де здобув загальну середню освіту.

Здобув дві вищі освіти:

1) З вересня 1994 по червень 1999 року навчався у  Волинському державному університеті імені Лесі Українки за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання і методиста з спортивно-масової роботи в позашкільних закладах»;

2) З 2014 по 2016 року навчався у приватному вищому навчальному закладі «Академія рекреаційних технологій і права» за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність».

З жовтня 1999 року по жовтень 2004 року працював тренером-викладачем з важкої атлетики у обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського  резерву «Колос».

З 04 серпня 2014 року по серпень 2019 року працював на посаді директора Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

З 2015 року є депутатом Луцької міської ради.

Має спортивне звання «Майстер спорту України» з важкої атлетики та спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу» з пауерліфтингу.

Батько, Авраменко Микола Григорович, 1951 року народження, проживає в  м. Луцьк, пенсіонер, працює тренером-викладачем з важкої атлетики Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Мати, Авраменко Софія Анатоліївна, 1956 року народження, проживає в м. Луцьк, пенсіонерка.

Сестра, Регуліч Анна Миколаївна, 1983 року народження, проживає в м. Луцьк, працює старшим секретарем Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Склад сім’ї:

Дружина, Лейкіна Олена Борисівна, 1978 року народження, приватний підприємець.

Донька, Авраменко Анастасія Андріївна, 2001 року народження, навчається в університеті Вітовта Великого, м. Каунас (Литва).

Донька, Авраменко Єва Андріївна, 2019 року народження.

Донька, Авраменко Ліза Андріївна, 2019 року народження.