1. Головна
  2. Оперативна інформація

“Амбасадори Дитинства” завітали до Луцька

“Амбасадори Дитинства” завітали до Луцька

У стінах Луцького замку сьогодні лунали драйвова музика та дитячий сміх. Сотні юних лучан прийшли послухати, зробити селфі зі своїми кумирами - ТікТок-блогерами, співаками, танцюристами, які завітали до нашого міста у рамках благодійного заходу “Амбасадор Дитинства”. “Зірковий десант” уже відвідав не одне місто України, а Луцьк прийняв естафету від Тернополя.

 

Діти, які завітали на благодійний захід отримували солодкі подарунки.

 
 
 
 
 

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона зауважила: “Це чудово, що такий гарний захід відбувається у Луцьку. Міська влада намагається хоч на трішки, у цей непростий для нашої країни час, зробити дітей щасливішими, відволікти їх від війни, переживань. Щастя дітей — це найголовніше для дорослих”. Вона побажала усім насолоджуватися виступами своїх улюблених артистів та зробити багато класних фото.

 
 
 
 

Ведучим заходу був відомий український ведучий, шоумен Андрій Джеджула, який задавав тону події.

 
 
 
 
 

Усі присутні разом наспівували хіти у виконанні Амадора Лопеса, Нікіти Ломакіна, Маши Кондратенко, Поліни Дашкової, Наталії Валевської, KISHE, DORADA та інших.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Також діти мали накгоду поспілкуватися й зробити селфі з відомими ТікТок-блогерами Олегом Машуковським, Лілею Слесарь, Владом Рудніцьким, Дариною Кубик, тощо.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шалену радість та позитивні емоції діти отримали й від спілкування з учасником гурту Калуш КилимМен та його братом Владом Ципою.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У рамках заходу діти могли пограти в настільний футбол, шахи та шашки, постріляти з лука, спробувати себе у гончарстві, тощо.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Довідково. “Амбасадор Дитинства” – це Всеукраїнська громадська ініціатива із соціальної адаптації дітей за напрямом спілкування “рівний-рівному”. Захід відбувається за ініціативи Голови Хмельницької ОВА Гамалія Сергія В'ячеславовича, за сприяння Волинської ОВА та за підтримки Луцька міська рада.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)