1. Головна
  2. Оперативна інформація

Члени виконавчого комітету затвердити Положення про Реєстр Луцької міської територіальної громади в новій редакції

У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої та приєднанням 2020 року до Луцької міської територіальної громади 31 населеного пункту, що належали до Заборольської та Княгининівської сільських рад Луцького району, Жидичинської сільської ради Ківерцівського району, Іванчицівської сільської ради Рожищенського району, члени виконавчого комітету затвердити Положення про Реєстр Луцької міської територіальної громади в новій редакції.

Реєстр Луцької міської територіальної громади доповнено відомостями про приєднані населені пункти та адресні об’єкти, розміщені на їх території. Також до Реєстру внесено відомості про реєстрацію місця проживання осіб на території приєднаних населених пунктів. Функціональне призначення Реєстру змінено з метою забезпечення реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання осіб на території усіх населених пунктів, що належать до Луцької міської територіальної громади.

Окрім цього, в Положенні про Реєстр Луцької міської територіальної громади враховано суттєві зміни в чинному законодавстві, пов’язані з цифровою трансформацією, запровадженням електронної форми реєстрації місця проживання та забезпеченням електронної взаємодії Реєстру з державними електронними інформаційними ресурсами.

 

Управління інформаційної роботи 

(777904, 777946, 724727, 720665)