1. Головна
  2. Оперативна інформація

Члени виконкому затвердили перелік зупинок громадського транспорту у м. Луцьку, де дозволяється зупинка приміських автобусів для здійснення посадки та висадки пасажирів

Сьогодні члени виконавчого комітету під час позачергового засідання розглянули проєкт рішення “Про перелік зупинок громадського транспорту у м. Луцьку, на яких дозволяється зупинка приміських автобусів для здійснення посадки та висадки пасажирів”. Документ підготовлений управлінням транспорту та зв’язку міської ради.

Варто зауважити, що перелік зупинок громадського транспорту у м. Луцьку, де дозволяється зупинка приміських автобусів для здійснення посадки та висадки пасажирів, було затверджено ще у 2009 та 2011 роках.

Протягом останніх 10 років зупинки громадського транспорту переносились, ліквідовувались, перейменовувались тощо. Місто розвивалось та розбудувалось, змінювались інфраструктура та відповідно місця масового відвідування громадян.

Прийняття цього рішення дозволить актуалізувати та оновити дані про зупинки громадського транспорту для приміських маршрутів, для забезпечення належного рівня обслуговування населення і задоволення потреби в пасажирських перевезеннях.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад запропонував додати до переліку дві зупинки на вулиці Архітектора Метельницького біля школи № 7.

Члени виконкому підтримали відповідний проєкт рішення із пропозицією Григорія Недопада.

81804_2_Додаток

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)