1. Головна
  2. Оперативна інформація

Делегація із міста Бартошице продовжила знайомитися із закладами охорони здоров’я міста

Делегація із міста Бартошице продовжила знайомитися із закладами охорони здоров’я міста

У рамках проекту «Рятуємо по-європейськи», начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук продовжив ознайомлювати делегацію з Республіки Польща з роботою комунальних медичних закладів.

Представники делегації на чолі з старостою Бартошицького повіту Войцехом Прокоцьким відвідали Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де ознайомилися з роботою централізованої диспетчерської служби. Крім того, сторони провели перемовини про конкретну співпрацю, передбачені у Меморандумі , підписаному 12 січня 2012 року, який передбачає взаємний обмін досвідом, навчання медичного персоналу новітнім європейським методикам надання меддопомоги в екстрених випадках. Польська делегація запросила бригаду екстреної медичної допомоги для участі у змаганнях з надання екстренної медичної допомоги, які мають відбутися 8-11 травня 2018 року у місті Бартошице.

 

Іноземні гості також відвідали КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги», КЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка». Головний лікар стоматологічної поліклініки Олександр Кобись ознайомив польських колег з організацією надання стоматологічної допомоги жителям Луцька та запровадженими сучасними діагностичними методиками.

 

При відвідуванні КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» головний лікар Ігор Гнєтньов ознайомив гостей з початком підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» щодо укладення декларацій між лікарем та пацієнтом, організацією первинної медичної допомоги та роботою лікувально-діагностичних підрозділів.

 

Сумісні проекти дозволять обмінятись досвідом для подальшої роботи закладів охорони здоров’я.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради