1. Головна
  2. Оперативна інформація

Технічному коледжу Луцького НТУ — 40 років

Технічному коледжу Луцького НТУ — 40 років

Сьогодні відбулись урочистості з нагоди 40-річчя технічного коледжу Луцького національного технічного університету. Привітати колектив, студентів та випускників прийшли виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, представники духовенства, Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації.

 
 
 
 
 

Про історію створення, здобутки та успіхи розповів директор коледжу Олег Герасимчук. Він привітав колектив та подякував за невтомну працю на благо рідного навчального закладу.

 

З вітальним словом звернувся до присутніх ректор Луцького НТУ Петро Савчук, який побажав коледжу подальших успіхів, процвітання та розвитку.

 

 

 
 

Григорій Пустовіт, звертаючись до присутніх, сказав, що йому надзвичайно приємно бути на святі, адже це заклад, який має хороші традиції, допомагає багатьом людям реалізувати себе. “Педагогічний колектив технічного коледжу — це професіонали з великої літери, прекрасні викладачі та вихователі. Це люди, які вкладають душу та серце, вміння, знання, навички у своїх студентів. Хочу побажати всім студентам здобути хороші знання та вміння, успішно реалізувати те, що заклали в вас викладачі. Нехай ваші мрії збуваються”, - побажав він.

Григорій Пустовіт вручив Подяку міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти та науки, підготовку кваліфікованих кадрів, а також з нагоди 40-річчя від дня створення навчального закладу:

 
 
 
 
 
 

Кальмуку Дмитру Юрійовичу, майстру виробничого навчання Технічного коледжу Луцького національного технічного університету;

Найдюк Тамарі Павлівні, викладачу української мови і літератури Технічного коледжу Луцького національного технічного університету;

Новосаду Володимиру Олексійовичу, викладачу фізики Технічного коледжу Луцького національного технічного університету;

Панасюк Вікторії Володимирівні, викладачу спецдисциплін Технічного коледжу Луцького національного технічного університету;

Случик Наталії Володимирівні, викладачу Технічного коледжу Луцького національного технічного університету.

 

    Відділ інформаційної роботи міської ради

       (777904, 777946, 724727, 720665)