1. Головна
  2. Оперативна інформація

Делегація Луцької міської ради відвідала місто Брест

Делегація Луцької міської ради відвідала місто Брест

28 липня 2018 року у місті Брест Республіки Білорусь відбулися офіційні заходи з нагоди 999-ї річниці заснування міста та 74-ї річниці звільнення Бреста від фашистських загарбників в ході Другої світової війни.

Участь в офіційних заходах взяла делегація з Луцької міської ради, у складі якої Брест відвідали: заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець.

З нагоди урочистостей Брест приймав 24 офіційні делегації з Білорусі та інших держав. Зокрема, місто відвідали представники таких країн: Україна, Словаччина, Сербія, Грузія, Польща, Франція, Ізраїль, Нідерланди, Азербайджан, Туреччина, Росія. Під час офіційної зустрічі з представниками делегацій міський голова Бреста Олександр Рогачук висловив вдячність партнерським та побратимським містам за спільну роботу щодо зміцнення співпраці. Костянтин Петрочук від імені всіх лучан привітав жителів Бреста, побажав благополуччя, достатку та миру. Він зазначив, що Луцьк і Брест мають багато спільних сторінок історії та гарну співпрацю у сучасності.

 
 

Також у Бресті відбулося покладання квітів до пам’ятного знака звільнення, в якому взяли участь представники офіційних делегацій, дипломатичних представництв, духовенство, громадські об’єднання. Крім того, у День міста жителі Бреста отримали нову станцію швидкої медичної допомоги, відбулися святкові концерти, ярмарок народних ремесел та багато інших заходів.

 

Луцьк та Брест є містами-побратимами з 2003 року. Співпраця між містами відбувається переважно у гуманітарній сфері: проводяться міжнародні спортивні заходи із взаємним запрошенням команд, спільні шкільні заходи та культурні події. Побратимство між Луцьком і Брестом наповнене реальною співпрацею та ініціативами.

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності