1. Головна
  2. Оперативна інформація

Робоча група знову виявила порушників у сфері торгівлі

У ніч з 27 на 28 липня 2018 року робоча група у складі працівників управління розвитку підприємництва та реклами, департаменту муніципальної варти Луцької міської ради та Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області здійснила рейд з контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг щодо дотримання рішень Луцької міської ради від 20.04.2011 №9/23 “Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів” (зі змінами) та від 23.12.2008 № 33/5 “Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька” (зі змінами).

Перевірено 8 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг (в тому числі комп’ютерних клубів, інтернет-кафе та закладів державних лотерей), виявлено 2 факти порушення режиму роботи закладами лотереї “Спорт-лото” та «Лото-Маркет».

Дані факти зафіксовано працівниками управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради, департаменту муніципальної варти Луцької міської ради та Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

За фактами порушення норм вищезазначеного законодавства було винесено 2 постанови у справі про адміністративне правопорушення за статтею 182 КУпАП на працівників закладів лотереї “Спорт-лото” (просп. Соборності, 42 а) та «Лото-Маркет» (вул. Лесі Українки, 55).

 

Управління розвитку підприємництва та реклами 777883