1. Головна
  2. Оперативна інформація

Депутати звільнили наймачів комунального майна від орендної плати та плати на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою

Депутати міської ради звільнили наймачів від орендної плати за користування майном та плати на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою, що належить до комунальної власності Луцької міської територіальної громади. Таке рішення вони прийняли сьогодні під час позачергового засідання 75-ї сесії міської ради.

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, “Прикінцеві та перехідні положення” Цивільного кодексу України було доповнено новим пунктом такого змісту, що стосується оренди, а саме: з моменту установлення карантину, введеного Постановою і до його завершення в установленому законом порядку наймач може бути звільнений від плати за користування майном відповідно до ч. 6 ст. 762 Цивільного кодексу України.

Тож сьогодні депутати прийняли відповідне рішення, що стосується нашої територіальної громади: наймач звільняється від плати за весь час, протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини (через карантин), за які він не відповідає.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)