1. Головна
  2. Оперативна інформація

В період карантину депутати міської ради дозволили працювати соціально значимим об’єктам, які продають товари та надають послуги першої необхідності

Депутати міської ради внесли зміни до рішення міської ради від 16.03.2020 №72/4 “Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19“ та дозволили працювати в період карантину соціально значимим об’єктам, які продають товари та надають послуги першої необхідності.

Таке рішення вони прийняли сьогодні під час позачергового засідання 75-ї сесії міської ради, яка відбулася сьогодні на стадіоні “Спортивне ядро” Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Депутати дозволили працювати магазинам побутової хімії, насіння та садівничих матеріалів, агрохімікатів; веломагазинам та веломайстерням; магазинам та майстерням оптики; майстерням з виготовлення ключів та ремонту взуття.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)