1. Головна
  2. Оперативна інформація

Діти Луцька та Любліна вчитимуться вести підприємницьку діяльність

Діти Луцька та Любліна вчитимуться вести підприємницьку діяльність

В рамках виконання “Програми підтримки малого і середнього підприємництва” вперше на території України спільно з мерією міста Люблін, Університетом імені Марі Кюрі-Склодовської, Волинським національним університетом та ГО “Ефект дитини” розпочинаємо реалізацію навчально-промоційного проєкту “Підприємливі діти: Луцьк - Люблін”.

До участі в заходах з боку міст Луцьк та Люблін залучені учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, студенти та викладачі Волинського національного університету імені Лесі Українки та Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської, комерційні підприємства обох міст.

Проєкт передбачає проведення комплексних навчально-тренувальних занять, майстер-класів та екскурсійних подорожей, що спрямовані на здобуття учнями та студентами навиків ведення підприємницької діяльності, демонстрацію на реальних прикладах існуючого бізнес-візерунку міст Луцька та Любліна, процесу економічного розвитку конкретних підприємств та збільшення їх потенціалу, надання азів підприємницької освіти учасникам.

Проєкт передбачає співпрацю з компаніями та підприємцями міст Луцьк та Люблін з одночасною підтримкою кваліфікованих кадрів з університетів обох міст. Через багатовекторне спрямування під час реалізації проєкту буде підвищуватися рівень економічних знань серед дітей молодшого шкільного віку, креативність та підприємливість молоді, що в кінцевому випадку призведе до зростання підприємництва серед випускників, які виходять на ринок праці після завершення навчання, а також сформує в мешканців міста список пріоритетних підприємств та продуктів їх виробництва.

Департамент економічної політики висловлює щиру подяку підприємствам міста, які надали згоду на участь в проєкті, а саме: ПАТ “ВГП” (Рута), СП ТОВ “МОДЕРН-ЕКСПО”, ТОВ “Тигрес”, ТзОВ “Волинські солодощі”, ПАТ “Едельвіка”, ТзОВ “Забіяка”, ДП “АСЗ № 1” АТ “АК “БОГДАН МОТОРС”, ПАТ “Теремно Хліб”, ПрАТ “Луцькавтодор”, ТзОВ “Дмитрук-Фудз”, ТОВ “Гранд Персона”.

 

Департамент економічної політики