1. Головна
  2. Оперативна інформація

Діти з сімей учасників АТО, а також діти, батьки яких загинули на Сході України отримали шкільне приладдя в рамках акції “Скоро до школи”

Діти з сімей учасників АТО, а також  діти, батьки яких загинули на Сході України отримали шкільне приладдя в рамках акції “Скоро до школи”

Вже вдев’яте Луцька міська рада проводить благодійну акцію “Скоро до школи” для дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки.

 

З 2014 року до проведення даної акції активно долучається підприємство “SKF Україна”, яке велику увагу приділяє дітям з сімей учасників АТО, а також дітям, батьки яких загинули на Сході України, захищаючи свободу та незалежність нашої держави. Загалом за роки проведення акції охоплено 644 дитини.

 
 
 

Така зустріч з дітьми та їх батьками традиційно відбувається в Палаці культури міста Луцька напередодні нового навчального року. Сьогодні вручати шкільне приладдя школярам прийшли начальник управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради Ліна Галан, генеральний директор ПрАТ “SKF Україна” Богдан Волчок та його головний радник Володимир Цибульський.

 

З їх рук подарунки отримали 23 дитини-першокласники учасників АТО, 15 школярів з сімей загиблих військовослужбовців та 13 дітей учасників АТО.

 

Колишній багаторічний керівник заводу Володимир Цибульський привітав школярів та їх батьків з наступаючим навчальним роком. Він розповів, що керівництво підшипникового заводу щорічно влаштовує для дітей з сімей учасників АТО, а також дітей, батьки яких загинули на Сході України, туристичні поїздки, а також підтримує їх до Дня Святого Миколая та напередодні 1 вересня. Цьогоріч на придбання шкільних ранців та канцелярського приладдя завод виділив 75 тисяч гривень. Подібну фінансову допомогу “SKF Україна” надаватиме й в майбутньому.

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)