1. Головна
  2. Оперативна інформація

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт привітав учнів ЗОШ № 25 із завершенням навчального року

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт привітав учнів ЗОШ № 25 із завершенням навчального року

Сьогодні, 25 травня, у школах нашого міста пролунав останній дзвінок. Незабаром у одинадцятикласників буде випускний вечір, але нині вони активно готуються до здачі зовнішнього незалежного оцінювання.

59-и учнів випускних класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 сьогодні прощаються з своїм навальним закладом, який уже давно став для них рідним.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Привітати учнів, їх батьків, вчителів із завершенням навчального року, побажати успіхів випускникам на їхньому життєвому шляху до школи завітав секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

 

Звертаючись до присутніх, він зауважив, що хоч сам уже давно був випускником школи, але кожного разу як приходить на свято останнього дзвоника, то у душі відчуває хвилювання. За його словами, для кожного з нас школа на все життя буде у пам'яті. Григорій Пустовіт наголосив, що шкільні роки — це найкращий період, адже це безтурботний час, можливість здобувати нові знання, спілкуватися з друзями. “У цій школі хороші вчителі, які вкладають свої знання, свій час, свою душу у розвиток кожного з вас. Не втрачайте час, вчіться, пізнавайте нове, адже це найкращий час для цього. Сьогодні кожен учень може переосмислити усе зроблене і покращити свої результати у навчанні уже наступного року”, - наголосив він.

 
 
 
 
 

Григорій Пустовіт зазначив: “Сьогодні для випускників завершився черговий етап у житті. У вас все попереду. Ви красиві і розумні. Ви живете у чудовій країні. Вам її будувати і розвивати. Кожен піде своїм шляхом у житті. Зробіть правильний вибір, аби на схилі років не шкодувати про зроблене”.

 
 

Потому Григорій Пустовіт вручив відзнаки кращим учням школи.

 
 
 
 
 

Привітав шкільну громаду з сьогоднішнім святом й директор школи Віктор Цейко. Він побажав учням гарних канікул і з новими силами прийти 1 вересня у школу.

Також він звернувся до випускників, аби вони успішно склали ЗНО та вступили до вищих навчальних закладів.

Слова вдячності з вуст Віктора Цейка пролунали й на адресу керівництва міста за допомогу у покращені матеріально-технічної бази школи. Зокрема, нині тут завершуються ремонтні роботи в актовій залі.

Під час урочистостей згадали й про тих Героїв, які боронили і продовжують боронити нашу державу у зоні проведення ООС. Учасники заходу вшанували загиблих Героїв Артема Карабана, Максима Шульгу та Сергія Шкредя, які навчалися у школі № 25.

Для учасників свята учні 11 А та Б класів підготували цікавий танцювальний флешмоб.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Про завершення навчального року для усіх присутніх сповістив останній дзвінок.

 
 

Крім того, сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад відвідав свято останнього дзвоника у НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22-ліцей”. На урочистій лінійці з нагоди останнього дзвоника у гімназії №18 побував заступник міського голови Костянтин Петрочук, а заступник міського голови, керуючий справами Юрій Вербич привітав учнів та педагогів НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7-природничий ліцей”.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)