1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцькій ЗОШ №11 пролунав останній дзвінок

У Луцькій ЗОШ №11 пролунав останній дзвінок

Останній дзвінок, який сповістив про завершення навчального року, пролунав сьогодні в Луцькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №11 - колегіумі Луцької міської ради. На подвір’ї школи, святкова лінійка зібрала  красиво вбраними учнів, їх батьків та вчителів. В першому ряду – головні винуватці свята – випускники, які вже завтра підуть у доросле життя, де реалізовуватимуть усі знання та навички, здобуті за шкільними партами.

 
 
 

Серед гостей шкільного свята – радник міського голови Ігор Поліщук та депутати міської ради Юрій Безпятко та Сергій Балицький. За свою постійну підтримку в покращенні матеріально-технічного забезпечення школи, вони отримали щирі слова вдячності та подяки від колективу навчального закладу.  

 
 

Ігор Поліщук привітав усіх зі святом останнього дзвоника. В першу чергу, він подякував вчителям, які вкладають свої знання, а також частинку душі та серця, доброту та ентузіазм в дітей, щоб в майбутньому вони були успішними.

 

Далі слова вдячності від нього лунали до батьків та учнів: «Я щиро дякую батькам за виховання. У нас в місті - найкращі діти. Вони займають почесні призові місця на міжнародних олімпіадах, різноманітних конкурсах та змаганнях, чим додають іміджу та престижу нашому місту. Я хочу подякувати діти вам! За ваше старання, терпіння і за ваші успіхи. Хочу побажати, щоб шкільні роки назавжди залишилися у вашій пам’яті, адже школа – це не тільки ті знання, які ви отримуєте з тих предметів, які вивчаєте, а це - уроки життя, які ви отримуєте від вчителів, своїх друзів та працівників школи. Вони є дуже важливі. Можливо, навіть, більш важливі, які ви отримаєте в подальшому у вищих навчальних закладах», - наголосив Ігор Поліщук.

 
 
 

Окремо, радник міського голови подякував усім працівникам освіти Луцька, які працюють, задля успішного майбутнього дітей нашого міста.

 

«Нашим завданням залишається підтримувати тих, хто робить цю роботу і підтримувати матеріально-технічний стан наших освітніх закладів. В цьому році у вашій школі зроблено ремонт у санвузлах. Найближчим часом розпочнеться ремонт в харчоблоці. За 2019-2020 роки в освітні заклади міста Луцька буде залучено більше семи мільйонів Євро. Ваша школа – одна з перших, яка отримає ці кошти на оновлення фасаду, на утеплення даху, на капітальний ремонт вентиляції та на заміну вікон. Я щиро бажаю, щоб ці покращення зробили перебування школярів, вчителів та працівників школи більш комфортним та вірю, що це останній дзвоник, коли ми поглядаємо на цей старий фасад. Наступний останній дзвоник вже буде з новим фасадом та заміненими вікнами», - зазначив він.   

 
 
 

Завершилося свято останнім шкільним вальсом, випущеними в небо кульками та звуками останнього дзвоника, які символізували, що шкільна пора для випускників закінчилась і час вирушати в доросле життя. Інші ж учні підуть на заслужені канікули, щоб з новими силами сісти за парти вже в наступному навчальному році.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)