1. Головна
  2. Оголошення

Експертна діагностика бізнесу в рамках Stand for Ukrainian Business

Спільно з Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу запустили програму для малого та середнього бізнесу Stand for Ukrainian Business. У квітні почали проводити діагностичні зустрічі з підприємцями в онлайн та офлайн форматах (30 хв).

“Маючи конкретні потреби та запити підприємців, зможемо цільово допомагати вже і тут. Діагностика також впливає на формування наступних програм підтримки бізнесу в Україні”, – пояснює важливість проєкту Володимир Воробей, директор PPV Knowledge Networks

Відповідно до плану організатори планують охопити 800 бізнесів з командами 10+ працівників.Тож до ініціативи залучили більше 20 експертів з 11 організацій з різних регіонів України, що входять до Мережі Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу.

Галузі, які у фокусі проєкту:

• харчова промисловість (переробка);

• деревообробка, меблі, виробничий лісовий сектор;

• приладо- та машинобудування, металообробка;

• виготовлення будматеріалів;

• легка промисловість;

• логістика (вантажні перевезення, склади).

Ініціатива працює з діагностикою до 10 червня, зголоситись можна за посиланням:

Експерти проведуть не лише діагностику, але й розкажуть про програми підтримки бізнесу, допоможуть з контактами (постачальників, клієнтів, партнерів, людей та організацій, що можуть покрити поточну потребу), проаналізують реальні потреби малого та середнього бізнесу, щоб залучити міжнародних партнерів України для їх покриття та розробки нових програм підтримки підприємництва.

Експерти PPV Knowledge Networks діагностують підприємства з 8 західних областей України, які займаються деревообробкою, приладобудуванням, металообробкою, будматеріалами, а також меблеві та хімічні підприємства.

Ініціатива Stand for Ukrainian Business реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Є запитання: звертайтесь info@ppv.net.ua