1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування:

Проєкт коригування детального плану території в межах вулиць Дубнівської, Глушець, Архітектора Метельницького у місті Луцьку в. т. числі звіт СЕО.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Луцької міської ради

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному вебсайті Луцької міської ради:

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/zaiava-pro-vyznachennia-obsiahu-stratehichnoi-ekolohichnoi-otsinky6879854887 – 28 квітня 2022 року. Публікація заяви в газеті «Програма-Панорама» – 28 квітня 2022 року, в газеті «Вісник К» – 28 квітня 2022 року.

Дата подання проєкту коригування детального плану території в межах вулиць Дубнівської, Глушець, Архітектора Метельницького у місті Луцьку, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та ДПТ на офіційному вебсайті Луцької міської ради: https://www.lutskrada.gov.ua/ – 19 травня 2022 року. Публікація в газеті «Програма-Панорама» – 19 травня 2022 р., в газеті «Вісник К» – 19 травня 2022 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проєкту документ державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 02.06.2022 року о 15 годині в залі для нарад в приміщенні департаменту «Центр надання адміністративних послуг умісті Луцьк» Луцької міської ради (43025 м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, 4 поверх).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради (Адреса: 43025, м. Луцьк вул. Лесі Українки, 35 Тел.: (0332) 77 78-64, (0332) 77 78 66, email: dm@lutskrada. gov.ua)

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради (Адреса: 43025, м. Луцьк вул. Лесі Українки, 35 Тел.: (0332) 77 78-64, (0332) 77 78 66, email: dm@lutskrada. gov.ua)

Зауваження та пропозиції до проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Коригування детального плану території в межах вулиць Дубнівської, Глушець, Архітектора Метельницького у місті Луцьку та звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту детального плану території оприлюднено на офіційному вебсайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua за посиланням https://bit.ly/3EpDmYW

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 19.06.2022 включно.